Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 36 Crazyfists zapraszają do zapoznania się z nowym materiałem

36 Crazyfists zapraszają do zapoznania się z nowym materiałem

Zespół z  Alaski, który 27 lipca wypuści na rynek swój najnowszy krążek, postanowił udostępnić jego część za pośrednictwem sieci.

Dwa najnowsze numery pochodzące z nadchodzącej płyty "Collisions and Castways" można odsłuchać na oficjalnej stronie Myspace zespołu.

Tracklista albumu:

01. In The Midnights

02. Whitewater

03. Mercy and Grace

04. Death Renames The Light

05. Anchors

06. Long Road To The Late Nights

07. Trenches

08. Reviver

09. Caving In Spirals

10. The Deserter

11. Waterhaul II

Materiał na krążek powstawał między październikiem 2009, a majem 2010 i został wyprodukowany przez Steve’a Holta i zmiksowany przez Andy’ego Sneapa.

Jest to pierwszy album nagrany przez 36 Crazyfists jako 3-osobowy kolektyw, po tym jak formację w 2008 roku opuścił dotychczasowy basista Mick Whitney, który postanowił poświęcić więcej czasu swojej rodzinie. Jego miejsce zajął tymczasowo techniczny zespołu Brett "Buzzard" Makowski.

Według oświadczenia prasowego, "Collisions and Castways" jest "jedyną w swoim rodzaju, ciemną, niszczącą kolekcją jedenastu numerów, które wyrywają się z głośników jak uciekający pociąg". Jest w nim jednak także sporo melodii w stylu 36 Crazyfists. Frontman formacji Brock Lindow tak mówi o nowym materiale: "Jeśli to miałby być koniec kapeli to właśnie takim krążkiem chciałbym zakończyć jej istnienie. Pewnie wielu ludzi powie po jego przesłuchaniu, że gramy po prostu metalcore, ale według mnie jest tam o wiele więcej. Jest to ciężka płyta z naprawdę mocnymi refrenami i motywami, które chcieliśmy zrealizować już dawno temu, włącznie z fajnym metalowym feelingiem".

Jeśli chodzi o warstwę tekstową, Lindow odpowiada: "To jest na pewno życie, moje życie i całkiem prawdopodobne, że życie nas wszystkich. Jest to po prostu coś, co chciałem od dawna wyrzucić z mojej klatki piersiowej. Przez te wszystkie lata powtarzałem sobie, że jeśli jestem w stanie przestać popełniać pewne błędy, moje życie może się zmienić, ale muszę być aktywny w tym kierunku. Myślałem, że sam tak postępuje, ale wcale tak nie robiłem Chciałem opowiedzieć o tym co powstrzymało progres w moim życiu. To jest o tym jak próbować być lepszym człowiekiem i zostawić niektóre kwestie z przeszłości by móc iść do przodu".

(KK)      

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30