Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Behemoth - znamy szczegóły nowego DVD

Behemoth - znamy szczegóły nowego DVD

Wiemy już, jak będzie wyglądała okładka najnowszego DVD Behemoth zatytułowanego "Evangelia Heretika". Premiera materiału przewidziana jest na jesień 2010 roku.  Teraz czas na szczegóły, o których nikt nie opowie lepiej niż sam Nergal.
"Wreszcie zamknęliśmy projekt o nazwie "Evangelia Heretika". Nie pamiętam, kiedy tak długo i szczegółowo pracowaliśmy nad czymkolwiek. Graficznie temat próbowaliśmy ugryźć z kilku stron. Opłacało się, Graal stanął na głowie i wykonał tytaniczna pracę. Booklet wygląda absolutnie miażdżąco… zdjęcia które tam zamieściliśmy, cały koncept jest… inny, zaskakujący i mam nadzieję, bardzo wyjątkowy. Co do zawartości to również przeszliśmy samych siebie. Zamiast wydawać jednopłytowe, byle jakie wydawnictwo postawiliśmy na prawdziwą encyklopedię (śmiech). Daniem głównym będą więc dwa pełnowymiarowe koncerty, z dwóch różnych okresów (The Apostasy, Evangelion). Dla polskich fanów szczególną atrakcją będzie z pewnością koncert, który zarejestrowaliśmy w stolicy podczas trasy promującej ostatni album. Wersją audio zajęli się bracia Wiesławscy ze studia Hertz, natomiast koncert z Paryża to efekt naszej współpracy z Tue Madsenem - oba będą w standardzie 5.1. Czy muszę dodawać, że dźwięk będzie kruszył mury Jerozolimy (śmiech)? Druga płyta DVD będzie zawierała dwa godzinne dokumenty (jeden pokazujący kulisy polskiej trasy koncertowej , drugi to długi wywiad wzbogacony o mnóstwo ujęć zarejestrowanych przez nasze prywatne kamery), WSZYSTKIE teledyski Behemoth począwszy od "Decade Ov Therion" kończąc na niecenzurowanej wersji "Alas, Lord Is Upon Me", które będą wzbogacone o dodatkowe filmy pokazujące powstanie większości z tych klipów. Blisko 5 godzin materiału!!!… I żeby tego jeszcze było mało dołożyliśmy warszawski koncert w wersji audio. Będziecie pod wrażeniem. Obiecuję. "Evangelia Heretika" to wizualne szaleństwo! Doskonałe uzupełnienie naszego ostatniego krążka plus coś więcej… to kwintesencja tego zespołu, nasze opus magnum, z którego jesteśmy potwornie dumni. Do premiery raptem dwa miesiące… czekajcie cierpliwie. Naprawdę warto!"

DVD Behemoth "Evangelia Heretika" ukaże się jesienią. Magazyn Gitarzysta jest patronem albumu.
Colossus Triggerfinger

Powiadają, że lepsze jest wrogiem dobrego. Są momenty, gdy właśnie tak myślę o najnowszym albumie Triggerfinger.

Gramy dalej

7 /10
Wall of Sound Marty Friedman

Marty Friedman będzie już zawsze kojarzony z Megadeth, ale życie po tej kapeli też istnieje, czego dowodzi choćby tegoroczny album amerykańskiego...Gramy dalej

9 /10
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
How Did We Get So Dark?
Gatunek: Rock
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31