Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Behemoth - znamy szczegóły nowego DVD

Behemoth - znamy szczegóły nowego DVD

Wiemy już, jak będzie wyglądała okładka najnowszego DVD Behemoth zatytułowanego "Evangelia Heretika". Premiera materiału przewidziana jest na jesień 2010 roku.  Teraz czas na szczegóły, o których nikt nie opowie lepiej niż sam Nergal.
"Wreszcie zamknęliśmy projekt o nazwie "Evangelia Heretika". Nie pamiętam, kiedy tak długo i szczegółowo pracowaliśmy nad czymkolwiek. Graficznie temat próbowaliśmy ugryźć z kilku stron. Opłacało się, Graal stanął na głowie i wykonał tytaniczna pracę. Booklet wygląda absolutnie miażdżąco… zdjęcia które tam zamieściliśmy, cały koncept jest… inny, zaskakujący i mam nadzieję, bardzo wyjątkowy. Co do zawartości to również przeszliśmy samych siebie. Zamiast wydawać jednopłytowe, byle jakie wydawnictwo postawiliśmy na prawdziwą encyklopedię (śmiech). Daniem głównym będą więc dwa pełnowymiarowe koncerty, z dwóch różnych okresów (The Apostasy, Evangelion). Dla polskich fanów szczególną atrakcją będzie z pewnością koncert, który zarejestrowaliśmy w stolicy podczas trasy promującej ostatni album. Wersją audio zajęli się bracia Wiesławscy ze studia Hertz, natomiast koncert z Paryża to efekt naszej współpracy z Tue Madsenem - oba będą w standardzie 5.1. Czy muszę dodawać, że dźwięk będzie kruszył mury Jerozolimy (śmiech)? Druga płyta DVD będzie zawierała dwa godzinne dokumenty (jeden pokazujący kulisy polskiej trasy koncertowej , drugi to długi wywiad wzbogacony o mnóstwo ujęć zarejestrowanych przez nasze prywatne kamery), WSZYSTKIE teledyski Behemoth począwszy od "Decade Ov Therion" kończąc na niecenzurowanej wersji "Alas, Lord Is Upon Me", które będą wzbogacone o dodatkowe filmy pokazujące powstanie większości z tych klipów. Blisko 5 godzin materiału!!!… I żeby tego jeszcze było mało dołożyliśmy warszawski koncert w wersji audio. Będziecie pod wrażeniem. Obiecuję. "Evangelia Heretika" to wizualne szaleństwo! Doskonałe uzupełnienie naszego ostatniego krążka plus coś więcej… to kwintesencja tego zespołu, nasze opus magnum, z którego jesteśmy potwornie dumni. Do premiery raptem dwa miesiące… czekajcie cierpliwie. Naprawdę warto!"

DVD Behemoth "Evangelia Heretika" ukaże się jesienią. Magazyn Gitarzysta jest patronem albumu.
Ave Venom Inc.

Venom w nazwie, ale nie zawsze w muzyce. Czy to coś złego? A jakże!

Gramy dalej

8 /10
To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Kadavar ocena 8
Rough Times
Gatunek: Rock
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31