Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 'Nowe kawałki na pewno powstaną w niedalekiej przyszłości'

'Nowe kawałki na pewno powstaną w niedalekiej przyszłości'

Gitarzysta grupy A Perfect Circle, Billy Howerdel, potwierdził, że są plany aby w niedalekiej przyszłości wydać album z całkiem nowymi utworami formacji.

Ma się to stać prawdopodobnie najszybciej w przyszłym roku. Gitarzysta tak komentuje obecny stan nowego materiału: "Nowe kawałki na pewną powstaną w niedalekiej przyszłości. Niestety, nie jestem w stanie potwierdzić kiedy dokładnie to się stanie i ile będzie tych kawałków. Pracujemy nad nimi. Maynard James Keenan także zapewne pracuje nad nowymi rzeczami, ale nie mam pojęcia na jakim obecnie etapie on jest. Przesłałem mu ostatnio kilka moich pomysłów. Oczywiście, ja także pracuje nad nowym materiałem. Całkiem prawdopodobne, że jakieś nowe utwory zaprezentujemy podczas krótkiej trasy pod koniec roku".

A Perfect Circle ruszy pod koniec roku w minitrasę, która obejmie 5 miast: Los Angeles, San Francisco, Seattle, Phoenix i Las Vegas. Każde z miast będzie miało okazję posłuchać każdego z trzech albumów formacji w trzy noce pod rząd (za wyjątkiem Las Vegas, gdzie zespół zawita tylko na dwa dni prezentując krążki "Mer De Noms" i "Thirteenth Step" odpuszczając tym samym "eMOTIVE"). Listopadowe występy odbędą się w małych miejscowych klubach. Frontman Maynard James Keenan tak tłumaczy tą decyzję: "Nie ma nawet mowy o tym abyśmy zagrali w wielkich wyprzedanych halach. Nie graliśmy razem ze sobą prze 6 lat. Wszystkie te koncerty będą małe i intymne. Chcemy zobaczyć jak od tego czasu wygląda nasze porozumiewanie się na scenie".

Skład A Perefct Circle na chwilę obecną wygląda następująco: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel (gitara), Josh Freese (perkusja), były gitarzysta The Smashing Pumpkins James Iha, a także Matt McJunkins (bas).

Maynard James Keenan zapowiedział, że byli członkowie formacji - Paz Lenchantin, Jeordie White i Troy Van Leeuwen zostali zaproszeni na każdy z tych występów aby wykonać razem z zespołem kilka utworów.

A Perfect Circle obecnie jest związane z żadną wytwórnią.

(KK)    

 

 

 

 

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31