Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 'Velvet Revolver wraca i testuje potencjalnych wokalistów'

'Velvet Revolver wraca i testuje potencjalnych wokalistów'

Slash, jedna z ikon jeśli chodzi o współczesnych gitarzystów rockowych, umieścił na swoim portalu MySpace najświeższe wieści dotyczące planów na najbliższy czas.

"Trasa ‘We’re All Gonna Die’ była świetnym czasem i nawet nie potrafię tego wyrazić w słowach!" pisze muzyk. "Od pierwszego koncertu w Los Angeles w kwietniu tego roku przez Europę, Azję, Australię, Kanadę po Stany Zjednoczone, wszędzie otrzymywaliśmy wielkie wsparcie i wspaniałe przyjęcie, o którym mógłbym tylko pomarzyć! Chciałbym wam za to wszystko podziękować, a energię i pasję. Już dawno nie bawiłem się tak dobrze podczas trasy koncertowej! To dzięki Wam te wszystkie występy były wspaniałe!

Już teraz nie mogę się doczekać aby ponownie ruszyć w trasę. Nastąpi to już w styczniu przyszłego roku. Zaczynamy w Stanach, a późnej pojawimy się w Azji, Australii i Ameryce Południowej/Meksyku. Pracujemy także nad datami w Europie, która uwzględni także formację Alter Bridge. Ogłoszę wszystkie daty jak tylko wszystko zostanie sfinalizowane. Stanie się to już naprawdę niebawem. Bardzo chcielibyśmy zagrać także dla Was w Południowej Afryce, więc naciskajcie tamtejszych promotorów, żeby nas tam przysłali!

Poza tym dzieje się naprawdę sporo. Velvet Revolver powraca do wspólnych prób i sprawdzania potencjalnych wokalistów. Super jest znów spędzać wspólnie czas z chłopakami. Jak tylko coś się będzie zmieniać w tej materii, będziecie o tym na pewno wiedzieć. W powietrzu czuć kreatywną chemię, więc czuję, że coś niesamowitego wydarzy się już niedługo.

Niebawem zacznę także promocję wyjątkowej edycji mojego solowego krążka. Składać się będą na nią album z czternastoma utworami, materiał bonusowy ze studia, występów na żywo i wersji akustycznych kawałków. Znajdą się tam także dymówki, klipy, wywiady i wiele więcej. Zacząłem już także pracę nad nowym zabójczym materiałem. Wszelkimi szczegółami oczywiście będę się na bieżąco z Wami dzielił. Koniec końców, naprawdę sporo dobrych rzeczy jest w drodze!

To wszystko na ta chwilę, mam nadzieję, że zobaczymy się na koncertach w przyszłym roku!".

Poniżej można zapoznać się z kawałkiem "Welcome To The Jungle" zagranym na ostatniej trasie razem z Mylesem Kennedym z Alter Bridge.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video 

(KK)

 

Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31