Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / HELLFEST story ciąg dalszy

HELLFEST story ciąg dalszy

Jak zwykle, pełen eklektyzm, który zdążył już stać się główną wizytówką imprezy: Ozzy Osbourne, Electric Wizard, Mekong Delta, Hawkwind, Skyforger, 1349, Bolt Thrower i wielu innych! Francuzi ujawnili dziś kolejną porcję nazw, które uświetnią przyszłoroczną edycję festiwalu HellFest.

Między 17 a 19 czerwca 2011 roku do Clisson, poza zapowiedzianymi wcześniej zespołami, zawitają również:

Ozzy Osbourne
Scorpions
Opeth
Anathema
Black Label Society
Kreator
Bolt Thrower
1349

Ancestors
Arkona
Arma Gathas
Atheist
Audrey Horne
Black Dalhia Murder
Comeback Kid
Dagoba
Electric Wizard
Exhumed
Eyehategod
Firewind
The Gates Of Slumber
Hawkwind

Krisiun
Korpiklaani
Kylesa
Masters Of Reality
Mekong Delta
Pain Of Salvation

Red Fang
Satanic Warmaster
Skeletonwitch
Skyforger
Street Dogs
Unleashed
Vader

Korzystając z okazji przypomnijmy, że poprzednio ogłoszona lista kapel, które złożą się na line-up przyszłorocznej edycji, objęła: Angel Witch, Bad Brains, Belphegor, Church of Misery, Converge, Coroner, Dodheimsgard, Doro, The Exploited, Grave, The Haunted, In Solitude, Karma to Burn, Malevolent Creation, Mayhem - 'Liberation by Evil' (Exclusive Special Show), The Melvins, Morne, My Sleeping Karma, Nasty, Orphaned Land, Raw Power, SepticFlesh, Shai Hulud, Sodom, Therion, Triptykon, Valient Thorr, The Young Gods oraz Your Demise.

Wczoraj do sprzedaży trafiła kolejna transza promocyjnych biletów. Pula 2 500 trzydniowych karnetów, w obniżonej cenie 109 EUR (normalna cena to 139 EUR) jest do nabycia za pośrednictwem oficjalnej strony HellFest (www.hellfest.fr) albo na www.digitick.com. Oferta będzie dostępna do 1 stycznia 2011 r. albo do wyczerpania puli. Nie ma co zwlekać, bowiem w zeszłym roku tańsze karnety rozeszły się już na początku grudnia, w niespełna dwa tygodnie.

(MNK)

We're All In This Together Walter Trout

Plejada arcytopowych nazwisk bluesa na nowej płycie Waltera Trouta - gitarzysty swego czasu pracującego chociażby w bandzie Johna Lee Hookera i Johna...Gramy dalej

8 /10
After Laughter Paramore

Muzycy, którzy niejednokrotnie byli bliscy rozwiązania współpracy, jednak postanowili ją kontynuować. Czy nie byłoby lepiej, gdyby ich drogi...Gramy dalej

5 /10
Groovin' In Greaseland
Gatunek: Blues
Colossus
Gatunek: Rock
Wall of Sound
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31