Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Autopsy z nowym materiałem

Autopsy z nowym materiałem

Legendarna formacja gore grind z San Francisco właśnie weszła do Fantasy Studios w Berkeley aby zacząć rejestrację pierwszego studyjnego albumu od 1995 roku.

Następcą płyty "Shitfun" będzie "Macabre Eternal", który ma ukazać się na początku czerwca za sprawą Peaceville Records. Tytuły niektórych utworów, które znajdą się na wydawnictwie to "Always About To Die", "Hand Of Darkness", "Spill My Blood" i "Bludgeoned And Brained".

Perkusista grupy, Chris Reifert: "Wymyśliliśmy najbardziej chory i ciężki materiał jaki nasze zgniłe dusze mogły tylko z siebie wykrzesać i jesteśmy przekonani, że to będzie naprawdę kawał brzmienia. Na krążku nie znajdzie się żadnych utworów z poprzedniej EPki, żadnych starych, niepublikowanych wcześniej utworów, żadnych sztuczek z triggerami, tylko czysta brutalność z jakiej znane jest Autopsy. Zazwyczaj dzieje się tak, kiedy zespoły znów powracają na scenę, że ludzie nie mają już żadnych pomysłów tylko po prostu chcą zarobić. My naprawdę nie mamy żadnego interesu w tym, żeby żyć przeszłością. I najfajniejsze jest to, że nowe kawałki nie są przez nas wymuszone. One po prostu płyną. Nie zamierzamy koncertować, nawet gdybyśmy mogli to i jak byśmy nie chcieli, ale mamy zamiar nagrywać dopóki sprawia to nam przyjemność. W tej chwili jest sporo pozytywnej energii w zespole i nie zanosi się, żeby w najbliższym czasie miała ona nas opuścić".

(KK)

 

After Laughter Paramore

Muzycy, którzy niejednokrotnie byli bliscy rozwiązania współpracy, jednak postanowili ją kontynuować. Czy nie byłoby lepiej, gdyby ich drogi...Gramy dalej

5 /10
Groovin' In Greaseland Rick Estrin & The Nightcats

Niecałą godzinę przesiąkniętych optymizmem i humorem, zatopionych w beztroskiej zabawie bluesów zaserwował Rick Estrin.

Gramy dalej

7 /10
Colossus
Gatunek: Rock
Wall of Sound
Gatunek: Metal
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31