Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Dzisiaj rusza Konkurs Kapel Ursynalia 2011

Dzisiaj rusza Konkurs Kapel Ursynalia 2011

Studenckie juwenalia SGGW to w tym roku również szansa dla młodych zespołów, chcących zagrać na dużej scenie z wielkimi gwiazdami światowej muzyki. Od dzisiaj możecie przesyłać zgłoszenia do Konkursu Kapel.

Grasz w zespole? Chciałbyś zagrać na profesjonalnej scenie przed kilkutysięczną publicznością? A może przekonuje cię możliwość gry na jednej scenie przed takimi gwiazdami jak Korn, Guano Apes czy Alter Bridge? Jeśli tak to jest konkurs właśnie dla Ciebie i Twojego zespołu!

Jak najszybciej prześlij zgłoszenie zawierające:

 • nazwę zespołu
 • krótkie bio
 • linku do strony lub myspace
 • dane kontaktowe


na adres przeglad@ursynalia.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 10.04.2011.

Zgłoszenia zawierające pliki mp3 nie będą brane pod uwagę.

Magazyn Gitarzysta jest patronem całej imprezy Ursynalia 2011.


Regulamin Konkursu Kapel Ursynalia 2011:

 1. Konkurs ma na celu wyłonić zespoły które zagrają na Dużej Scenie podczas Ursynaliów 2011  w dniach 01-03 czerwca 2011
 2. Zespoły mogą zgłaszać się do konkursu do 10 kwietnia 2011.
 3. Zgłoszenie zawierające: nazwę zespołu, krótkie bio, linku do strony lub myspace, dane kontaktowe prosimy przesyłać na przeglad@ursynalia.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. więcej informacji znajdziecie w zakładce Konkurs Kapel na oficjalnej stronie festiwalu www.ursynalia.pl
 4. Zgłoszenia zawierające pliki mp3 lub niezawierające któregokolwiek elementu z pkt3. nie będą brane pod uwagę.
 5. Wyboru zespołów na koncertów eliminacyjne dokona komisja konkursu, złożone z profesjonalistów branży muzycznej, działających na rynku radiowym, prasowym oraz produkcyjnym.
 6. Koncerty eliminacyjne będą organizowane do 07.05.2011, terminy koncertów wkrótce na stronie www.ursynalia.pl  oraz www.facebook.com/ursynalia2011
 7. Zwycięskie zespoły zostaną wybrane poprzez profesjonalne jury . Głosowanie odbędzie się dniach 9-11 maja 2011.
 8. Wybrane zostanie po co najmniej jednym zespole z trzech kategorii (rock/metal, alternative/punk oraz reggea/ska/funky). Zespoły, które zwyciężą w kolejnych kategoriach zostaną poinformowane o zwycięstwie w dniu 12 maja 2011.
 9. W przypadku, jeśli zespół który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii nie będzie mógł zagrać w terminie zaproponowanym przez organizatorów Ursynaliów 2011 jego miejsce zajmuje kolejny w rankingu danej kategorii.
 10. Z pośród zespołów, które nie zakwalifikują się w I etapie (wybór jury), internauci za pomocą oficjalnego fanpage`a Ursynaliów na www.facebook.com/ursynalia2011 wybiorą ostatni zespół, który zamknie lineup tegorocznych Warsaw Student Festiwal.
 11. W gronie zespołów, na które będą mogli oddawać swe głosy internauci, znajdzie się pięć kapel, które wskaże w/w komisja. Zespoły te będą tymi, którym nie udało zakwalifikować się w I etapie, a uzyskały najwięcej punktów.  Głosowanie odbywać się będzie w dniach 12-22 maja 2011
 12. Organizatorzy posiadają prawo do zmian regulaminu oraz terminów występów.

(krn)