Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Lider Megadeth oburzony plotkami o jego stanie zdrowia

Lider Megadeth oburzony plotkami o jego stanie zdrowia

Na oficjalnej stronie zespołu osobista asystentka Dave'a Mustaine'a zdementowała plotki, jakoby gitarzysta miał zasłabnąć podczas koncertu w Petersburgu 16 marca tego roku.

Rikki Cameron umieściła na stronie zespołu (www.megadeth.com) dość długą notkę wyjaśniającą ostatnie zamieszanie wokół gitarzysty i wokalisty Dave'a Mustaine'a:

"Nie robię tego normalnie, ale muszę zająć stanowisko wobec tych KŁAMSTW, które pojawiają się teraz w różnych miejscach. Chciałabym to przekazać tak dobitnie jak tylko potrafię - DAVE MUSTAINE NIE ZASŁABŁ W ROSJI. Ani na scenie, ani na backstage'u, ani gdziekolwiek indziej. Nie trafił również do szpitala. Dave sam troszczy się o swoje zdrowie, więc nie rozumiem skąd wzięły się w ogóle takie informacje, nie są one prawdziwe! Każdy kto był na tym koncercie będzie mógł potwierdzić moje słowa. Również ja jako jego osobista asystentka, prawa ręka tutaj na trasie, mogę was zapewnić, że taki wypadek nie miał nigdy miejsca."

W oświadczeniu znalazło się jeszcze parę gorzkich słów skierowanych w kierunku mediów, które zaczęły rozpowszechniać te informacje oraz zapewnienie, że lider Megadeth ma się wyśmienicie i trasa z zespołem Slayer "European Carnage" nie jest w żaden sposób zagrożona.

"Britney Spears NIE ma dwóch głów, Ozzy NIE jada na śniadanie nietoperzy, a Dave Mustaine nigdy NIE zasłabł na koncercie w Rosji".

(krn)

David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię Paul Trynka

Artystyczne dziwadło. Kosmita. Wielka zagadka i nieodkryta tajemnica świata popkultury. A może po prostu cyniczny manipulant, który jak nikt inny...Gramy dalej

9 /10
Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31