Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / L-Dópa - zajawka nadchodzącego DVD

L-Dópa - zajawka nadchodzącego DVD

"El Concerto in Duppa", taki tytuł będzie nosić pierwsze DVD zespołu. Zobaczcie zapowiedź tego wydawnictwa.

"El Concerto in Duppa" będzie zawierać zarejestrowany koncert, który odbył się 1 października 2010 roku w warszawskim klubie Hybrydy.

Płyta zawierać będzie łącznie 28 utworów, wśród których znajdą się takie przeboje jak "Natalia w Bruklinie", "Dixie", "2 000 000 głosów", "Zbiggy" itd.

"Sławek Pietrzak Apeluje! L-Dópa to czysty profesjonalizm - koncert L-Dópy w Hybrydach. Chyba nikt w tym kraju nie był w stanie zagrać tak perfekcyjnego koncertu. Atmosfera jest absolutnie wyjątkowa, z analityczną wręcz zegarmistrzowską perfekcją zostały wykonane partie solowe poszczególnych instrumentów a także zespołowe. Czuć olbrzymią perfekcję szkolonych latami wokali. Można by więc rzec, że z chirurgiczną precyzją zostało zaaranżowane niniejsze przedstawienie. Z DVD bije krystaliczna czystość dźwięku. Na koncercie panowała ciepła i serdeczna atmosfera, którą przede wszystkim odczuła tłumnie zgromadzona płeć piękna. Na koncercie wystąpili tak znakomici wokaliści jak DR YRY, Człowiek Widmo, Ajatollach zwany Zacierem oraz Kazik. Specjalnym gościem powracającym ze swojego tourne po Hiszpanii był znakomity artysta DiDi."Wesoła chińska młodzież śpiewała i grała na gitarach w parku w Pekinie."

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30