Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Ayo i Dagadana we Wrocławiu - Konkurs

Ayo i Dagadana we Wrocławiu - Konkurs

Przypominamy, że w sobotę na wrocławskiej Wyspie Słodowej wystąpią Ayo oraz Dagadana. Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na ten koncert.

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność zauroczyła utworem "Down On My Knees", pochodzącym z debiutanckiego albumu "Joyful". Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje "Life Is Real" i "And It’s Supposed To Be Love". W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album "Joyful" był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład!

W marcu 2011 roku ukazał się ma kolejny, trzeci już album artystki pt. "Billie-Eve", którego singiel "I’m gonna dance" podbił listy przebojów. Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!

Artystka po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w ramach Święta Wrocławia 18 czerwca na Wyspie Słodowej w samym centrum miasta.

Dagadana to polsko-ukraińskie trio, łączące różne style muzyczne. Przeplatając jazz, folk i elektronikę tworzą niepowtarzalny język zespołu. Pełne humoru koncerty, pokazują, że jest to ten rodzaj muzyki, który uszczęśliwia zarówno słuchaczy, jak i twórców. Ciepłe wokalizy, przetwarzanie głosu na żywo, odważne plastikowe brzmienia, transowy kontrabas oraz wykorzystanie dziecięcych instrumentów muzycznych, to recepta Dagadany na oczarowanie słuchacza dźwiękami, których nigdy dosyć.

Międzykulturowy projekt powinien przypaść do gustu każdemu słuchaczowi otwartemu na słowiańską duszę, szaloną z jednej, łagodną z drugiej strony. Koncert podczas WrocLove Fest będzie okazja do zaprezentowania nowego materiału z płyty, której premiera przewidziana jest na czerwiec tego roku.

KONKURS:

Mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Skąd wzięła się nazwa trzeciego albumy Ayo - Billie-Eve?"

Prawidłowa odpowiedź - Billie-Eve to imię córki Ayo.

Na koncert wybiorą się z nami:

- Sebastian Sroka
- Przemysław Pęczkowski
- Maciej Plater

WrocLove Fest - Święto Wrocławia
AYO / Dagadana


18.06.11
Wyspa Słodowa, Wrocław
godz.19.00

Ceny biletów:
miejsca siedzące: 120 zł - I miejsca, 90 zł - II miejsca
miejsca stojące: 40 zł - pierwsze 500 szt., 50 zł - przedsprzedaż, 60 zł - w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

The Source Ayreon

Przychodzi na myśl porównanie, że tak jak w świecie kina każdy aktor chciał grać pod reżyserskim okiem Stanleya Kubricka, a obecnie u choćby...Gramy dalej

8 /10
The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Jon Lord ocena 5
Windows
Gatunek: Progressive rock
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30