Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Jennifer Batten wystąpi w Opatowie

Jennifer Batten wystąpi w Opatowie

Amfiteatr Opatowskiego Ośrodka Kultury wypełni się niebawem muzyką gwiazdy światowego formatu. W poniedziałek, 4 lipca, o godzinie 21:00 wystąpi gitarzystka Michaela Jacksona, Jennifer Batten.

Charyzmatyczna gitarzystka Michaela Jacksona, który osobiście wybrał ją spośród setek kandydatów. Dołączyła do jego teamu przy okazji trasy koncertowej Bad i została w zespole już do końca.

Pierwszy raz uwagę zwróciła na siebie w teledysku do utworu "Dirty Diana". Ten klip zawsze wywoływał dreszcze, to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonalnych, prawdziwych teledysków. Oboje artyści czerpią wielką przyjemność z tego, co robią i to jest piękne. MJ wykonuje seksualny taniec przed "swoim gitarzystą" ubranym od stóp do głów w czarną skórę, w mocnym makijażu i charakterystycznej, farbowanej na czarno, napuszonej fryzurze. Dopiero po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że "gitarzysta" nosi szpilki. Potem Jennifer Batten zapuściła włosy i zmieniła kolor na blond, dzięki czemu na późniejszych materiałach wygląda delikatniej i bardziej kobieco, mimo iż nie zrezygnowała z mocnego tapirowania.

Kobiety nie często zostają znanymi gitarzystkami, a jej się to udało i odniosła wielki sukces. Na scenie była drugą osobą zaraz po MJ, który często włączał ją w swoje choreografie. Ona sama jest po prostu świetna. Doskonale czuje muzykę, którą tworzy.

Grała także z Jeffem Beckiem, Carmine Appicem, Carlem Andersonem i Michaelem Sembello. Czytelnicy muzycznych magazynów na świecie okrzyknęli ją najlepszą gitarzystką świata (wśród nagrodzonych w innych kategoriach znaleźli się między innymi Eric Clapton czy Pat Metheny). Batten znana jest z tego, iż jednoosobowo jest w stanie 'wypełnić' nieopisaną energią scenę największej nawet sali koncertowej. Jej koncerty to niezapomniane show.

Jennifer Batten
da sześć koncertów w Polsce, w tym jeden w Opatowie. Zapraszamy.

Pozostałe koncerty:

  • 01-07-2011 Poznań (Wielkopolskie),
  • 02-07-2011 Sława (Lubuskie),
  • 05-07-2011 Sopot (Pomorskie),
  • 06-07-2011 Ciechanów (Mazowieckie),
  • 07-07-2011 Margonin (Wielkopolskie).
2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Let Me Feel Your Power Saxon

Album "Let Me Feel Your Power" to dziesiąte koncertowe wydawnictwo angielskiej legendy heavy metalu, grupy Saxon.

Gramy dalej

8 /10
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Suicide Squad: The Album
Gatunek: Soundtrack
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31