Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Jennifer Batten wystąpi w Opatowie

Jennifer Batten wystąpi w Opatowie

Amfiteatr Opatowskiego Ośrodka Kultury wypełni się niebawem muzyką gwiazdy światowego formatu. W poniedziałek, 4 lipca, o godzinie 21:00 wystąpi gitarzystka Michaela Jacksona, Jennifer Batten.

Charyzmatyczna gitarzystka Michaela Jacksona, który osobiście wybrał ją spośród setek kandydatów. Dołączyła do jego teamu przy okazji trasy koncertowej Bad i została w zespole już do końca.

Pierwszy raz uwagę zwróciła na siebie w teledysku do utworu "Dirty Diana". Ten klip zawsze wywoływał dreszcze, to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonalnych, prawdziwych teledysków. Oboje artyści czerpią wielką przyjemność z tego, co robią i to jest piękne. MJ wykonuje seksualny taniec przed "swoim gitarzystą" ubranym od stóp do głów w czarną skórę, w mocnym makijażu i charakterystycznej, farbowanej na czarno, napuszonej fryzurze. Dopiero po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że "gitarzysta" nosi szpilki. Potem Jennifer Batten zapuściła włosy i zmieniła kolor na blond, dzięki czemu na późniejszych materiałach wygląda delikatniej i bardziej kobieco, mimo iż nie zrezygnowała z mocnego tapirowania.

Kobiety nie często zostają znanymi gitarzystkami, a jej się to udało i odniosła wielki sukces. Na scenie była drugą osobą zaraz po MJ, który często włączał ją w swoje choreografie. Ona sama jest po prostu świetna. Doskonale czuje muzykę, którą tworzy.

Grała także z Jeffem Beckiem, Carmine Appicem, Carlem Andersonem i Michaelem Sembello. Czytelnicy muzycznych magazynów na świecie okrzyknęli ją najlepszą gitarzystką świata (wśród nagrodzonych w innych kategoriach znaleźli się między innymi Eric Clapton czy Pat Metheny). Batten znana jest z tego, iż jednoosobowo jest w stanie 'wypełnić' nieopisaną energią scenę największej nawet sali koncertowej. Jej koncerty to niezapomniane show.

Jennifer Batten
da sześć koncertów w Polsce, w tym jeden w Opatowie. Zapraszamy.

Pozostałe koncerty:

  • 01-07-2011 Poznań (Wielkopolskie),
  • 02-07-2011 Sława (Lubuskie),
  • 05-07-2011 Sopot (Pomorskie),
  • 06-07-2011 Ciechanów (Mazowieckie),
  • 07-07-2011 Margonin (Wielkopolskie).
Revolution Radio Green Day

Green Day jaki jest, każdy widzi (a właściwie słyszy).

Gramy dalej

8 /10
NieWolnOść Hunter

Dystans jaki oddziela dziś zespół Hunter od własnych nagrań z przełomu XX i XXI wieku jest trudny do zmierzenia. Kapela weszła w proces muzycznej...Gramy dalej

3 /10
Ghost ocena 9
Popestar
Gatunek: Heavy metal
Breaking Habits
Gatunek: Rock
Testament ocena 8
Brotherhood of the Snake
Gatunek: Thrash metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31