Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Sanders o nowym materiale Nile

Sanders o nowym materiale Nile

Karl Sanders, gitarzysta jednego z najlepszych brutal death metalowych zespołów na świecie poinformował fanów na swoim Facebooku o postępie prac nad następcą krążka "Those Whom The Gods Detest" z 2009 roku.

Tak, tak... to prawda. Formacja Nile rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem. Na razie w pojedynkę, ale to zawsze coś. Poinformował o tym Karl Sanders, gitarzysta i wokalista zespołu:

"Wow. Mam napisane i ograne 4 nowe utwory, które właśnie wysyłam do pana George'a [Kolliasa]. Fuck Yeah."

Ale podekscytowanie Sandersa nie musi wcale oznaczać rychłej premiery nowego krążka Nile. Plany te może 'pokrzyżować' perkusista George Kollias, który kończy właśnie prace nad swoim solowym albumem. Krążek, na który partie gitar, klawisze, wokale i oczywiście perkusje zarejestrował sam Kollias ma trafić na sklepowe półki jesienią tego roku.

Perkusista Nile tak skomentował swoje solowe wydawnictwo wydawnictwo:

"Perkusja na tym krążku to będzie coś szalonego. Nagrałem partie tak odjechane jak nigdy dotąd, a idea całego album właśnie na nich bazuje. Oczywiście zwróciłem również dużo uwagi na samą stronę muzyczną, zaprosiłem najlepszych gitarzystów na świecie, żeby zagrali dla mnie swoje solówki, co jest naprawdę zaje*****. Miksem w studiu Mana na Florydzie zajął się Erik Rutan [Hate Eternal], jeden z najlepszych producentów na świecie - pracował również z nami przy ostatnim krążku Nile. Następnie materiał trafił do Neila Kernona, mojego producenta, i chociaż to dopiero pierwsze demo to całość zapowiada się naprawdę szalenie i będzie brzmiała niesamowicie".

Miejmy jednak nadzieję, że solowe poczynania George'a nie wpłyną na prace Nile i już niedługo będziemy mogli cieszyć się kolejnym ekstremalnym albumem tej grupy.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

(krn)

Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31