Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Keith Caputo - zmiana miejsca koncertu w Krakowie

Keith Caputo - zmiana miejsca koncertu w Krakowie

Już w połowie września na trzech koncertach w Polsce pojawi się Keith Caputo. Krakowski koncert odbędzie się klubie "Forty Kleparz".

Lider amerykańskiej formacji Life Of Agony - Keith Caputo - ponownie pojawi się na solowych koncertach w Polsce, w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Keith Caputo - wielki głos w małym ciele. Jego wokal jest porównywalny do takich sław jak Robert Plant, Jim Morrison czy Layne Staley. Od 2001 roku Caputo wydaje solowe płyty i właśnie z tym materiałem zaprezentuje się w Polsce.

Oto dokładny harmonogram koncertów:

17.09 - Klubokawiarnia Meskalina / Poznań
18.09 - Klub Progresja / Warszawa
19.09 - Klub Forty Kleparz / Kraków

Nastąpiła zmiana miejsca koncertu w Krakowie. Artysta pojawi się w klubie "Forty Kleparz".

Bilety (40 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu koncertu) na krakowski koncert będą dostępne od 31 sierpnia w bileteriach sieci Ticketpro na terenie całej Polski.

Keith Caputo urodził się 4 grudnia 1973 roku. Jest wokalistą nowojorskiego zespołu Life of Agony, wydał również 4 płyty solowe. Jego ostatnia płyta  nosi tytuł "A Fondness for Hometown Scars".

Od najmłodszych lat związany był z muzyką, czerpał inspiracje z takich zespołów jak Led Zeppelin, Pink Floyd czy The Doors, a nawet Sinead O’Connor. Przez lata tworzył swój niepowtarzalny styl, z którego dzisiaj słynie.

Będąc jeszcze nastolatkiem, wraz z kuzynem założył w 1989 roku Life of Agony. W roku 1993 zadebiutowali płytą "River Runs Red". Krótko po wydaniu trzeciego krążka w 1997 roku Keith stwierdził, iż nie czuje już więzi z tego typu muzyką i odszedł od zespołu, aby wkrótce rozpocząć karierę solową (Life of Agony reaktywował się 2003, dwa lata później wydając album "Broken Valley"). I pomimo sukcesu jaki odniósł, będąc częścią tej kapeli, to właśnie solowy materiał sprawił, że postrzegany został jest jako muzyk, który z właściwym sobie wdziękiem inspiruje innych.

 

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31