Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Ministry gwiazdą Przystanku Woodstock 2012

Ministry gwiazdą Przystanku Woodstock 2012

Znamy już pierwszego wykonawcę, który zagra na 18. Przystanku Woodstock. Dzisiaj na swoim blogu Jurek Owsiak przedstawił pierwszego wykonawcę, który wystąpi na kolejnym festiwalu Fundacji WOŚP. Będzie to zespół Ministry!

Grupa Ministry szykuje pełną reaktywację. Zespół dowodzony przez Ala Jourgensena przymierza się do trasy i wydania nowej płyty.

Zespół zapowiedział już udział w przyszłorocznym festiwalu Wacken. W planach jest także kilka innych europejskich festiwali, jak również niewielka liczba klubowych show. Na występy mogą liczyć również Amerykanie:

"Szykujemy się na 5-6 tygodni w trasie. Około 20-21 koncertów" - zdradził lider.

Nowy album, zatytułowany "Relapse" ma ukazać się jeszcze przed świętami. Dzieło wydane zostanie nakładem 13th Planet Records.

Skład kapeli tworzą obecnie Mike Scaccia i Tommy Victor na gitarach, Tony Campos na basie, perkusista Prong, Arron Rossi oraz John Bechdel, klawiszowiec znany z Killing Joke.

Ostatni regularny album grupy to "The Last Sucker" z września 2007 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja "Cover Up" z kwietnia 2008 roku oraz koncertowe wydawnictwo "Adios... Puta Madres" z 2009 roku.

Kolejny festiwal Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2012 roku w Kostrzynie nad Odrą. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od ośmiu lat Festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie tegorocznej edycji festiwalu (4,5,6, sierpnia) na dwóch scenach zaprezentowało się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

źródło:wosp.org.pl

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30