Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Hunter - trasa startuje już w weekend

Hunter - trasa startuje już w weekend

Już w najbliższą sobotę, koncertem w Opolu Hunter rozpocznie trasę koncertową promującą ostatnie wydawnictwo 2DVD/3CD "Hunter - XXV lat później".

Zespół wystąpi w 20 polskich miastach.

Znamy już wszystkie zaproszone kapela, które zagrają jako support. Na siedmiu koncertach wystąpi Kaatakilla, na trzech Neuronia i Cowder, na dwóch Sandaless i Lostbone, w Katowicach i Zielonej górze pojawią sie reaktywowani weterani z lat 80-tych czyli Test Fobii Kreon. Pełna lista poniżej

Warto zwrócić szczególną uwagę na koncert w warszawskiej Stodole, dwa koncerty dzień po dniu w Krakowie czy występ w katowickim Mega Clubie, gdzie Hunter pojawi się pierwszy raz od blisko czterech lat.

We Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Warszawie i Białymstoku odbędą się spotkania z fanami w Empikach, w czasie których Hunter będzie podpisywał swoje wydawnictwo oraz opowiadał o zawartym na nim materiale.

Oto pełna rozpiska trasy "XXV lat później":

08.10 - Opole - Come In + Kaatakilla + Envia (start 19:00 Hunter 21:00)
09.10 - Katowice - Mega Club + Kaatakilla + The Crossroads + Test Fobii Kreon (start 18.00 Hunter 21.00)
12.10 - Warszawa - Stodoła + Kaatakilla + Sandaless + Lostbone (wejście - 19.00)
14.10 - Kielce - Wspak + Cowder + Symetria (start 19.30 Hunter 21.00)
15.10 - Wrocław - Od Zmierzchu Do Świtu + Kaatakilla  (start 19:00, Hunter 20:00)
16.10 - Zielona Góra - Kawon + Fucktory + Test Fobii Kreon (start 19:00, Hunter 21:00)
19.10 - Kraków - Forty Kleparz + Neuronia (start 20.00, Hunter - 21.00)
20.10 - Kraków - Forty Kleparz + Kaatakilla (start 20.00, Hunter - 21.00)
21.10 - Rzeszów - Pod Palmą + Dragon's Eye + Cowder (start 19:00, Hunter 21:00)
22.10 - Krosno - Rock Iron + Baliama + Tug Boat (start 19:00, Hunter 21:00)
23.10 - Olsztyn - Andergrant + Neuronia + Lido (start 19.00, Hunter 20.30)
28.10 - Świdnica - Baszta + Baliama (start 19:00, Hunter 20:00)
29.10 - Łódź - Dekompresja + Pathology + Sandaless (start 18.30, Hunter 20.00)
30.10 - Gdańsk - Stacja Orunia + Naked Brown (start 19.00 Hunter 20.00)
03.11 - Poznań - Blue Note + Access Denied + The Sixpounder (start 18:00, Hunter 20:00)
04.11 - Skarżysko Kamienna - Semafor + Frost commander + Lostbone (start 19.00 Hunter 20.30)
05.11 - Białystok - Węglowa + INNI www.facebook.com/BialystokBabushkaFestival
11.11 - Lublin - Graffiti + Neuronia + Kaatakilla (start 20.00, Hunter 21.30)
12.11 - Zabrze - CK Wiatrak + Kaatakilla + Digger (start 19.00, Hunter 20.30)
13.11 - Bielsko-Biała - Rude Boy + Eier + Poison Words + Shaleyesh (start 18.00, Hunter 20.30)
26.11 - Mrągowo - CkiT + Cowder + Ahmada (start 18.00 Hunter 19.30)

Zaklęty krąg Cugowscy

Krzysztof Cugowski jest na polskiej rockowej scenie od zawsze, zaś jego dwaj synowie Piotr i Wojciech od prawie zawsze, ale po raz pierwszy wspólnie...Gramy dalej

8 /10
Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
CETI ocena 9
Snakes of Eden
Gatunek: Heavy metal
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31