Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Vader w Japonii i Nepalu

Vader w Japonii i Nepalu

Death metalowe komando Vader przebywa obecnie na trasie koncertowej w Japonii, a po niej zagra w Nepalu.

Wczoraj rozpoczęła się jubileuszowa edycja "10th Anniversary Series - Extreme The Dojo Vol.28", w ramach której Vader zagra 3 koncerty w Nagoya, Osace i Tokio. Zespołami towarzyszącymi są Watain i Witchery. Na koniec pobytu w Japonii Vader zagra jeszcze jeden koncert w Tokio, bez udziału wspomnianych zespołów.

"Pozdrowienia z Nagoya City! Wylądowaliśmy cali i zdrowi. Jak zawsze Japonia robi duże wrażenie, wydaje się, że ten kraj żyje innym tempem, ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. Na razie zalogowaliśmy się w hotelu, a dzisiaj czeka nas pierwszy koncert. Dawno nas w Japonii nie było, a seria koncertów w ramach Extreme The Dojo zapowiada się piekielnie!!! Po raz pierwszy zagramy z Watain, z chęcią zobaczę również Witchery. Nasza ekipa czuje się dobrze, młodzi żołnierze czyli Halik, Marek i James nie mogą się doczekać koncertu, ale również ruszenia w miasto, zwiedzania i spróbowania lokalnych potraw! Czekamy wszyscy na odpalenie dział Vader!" (Peter/VADER)

Po koncertach w Japonii zespół wyleci do Nepalu! To pierwsza wizyta w tych rejonach świata, a sam koncert zapowiada się interesująco ze względu na samą wysokość, jak również fakt, że jest to pierwszy tego rodzaju koncert w tym miejscu od wielu lat! Vader zagra na "Silence Festival", w Jawalakhel/Lalitpur w Nepalu. Zespół będzie gwiazdą festiwalu, na którym pojawią się również lokalne zespoły.

"Rewelacja!!! Nigdy nie spodziewałem się, że swoje mroczne dźwięki zaprezentujemy w tym miejscu! Na razie nie mogę w to uwierzyć, pewnie po wylądowaniu w Nepalu dopiero dotrze to do mnie! Organizator zaproponował nam dłuższy pobyt, by zaaklimatyzowac się do wysokości, która podobno daje się w kość ludziom z nizin. Postaramy się szybko przestawić swoje organizmy na wysokość Himalajów, na szczęście nie musimy się wspinać na najwyższy szczyt (ha,ha), by zagrać koncert. Mamy wystąpić na boisku piłkarskim, sam jestem tego ciekaw. Wszystko co nas tam czeka to jedna wielka niewiadoma, włączając kwestię sprzętu, zwyczajów i samopoczucia. Ale graliśmy na Syberii, to i poradzimy sobie w Nepalu! Stay VADERized! Więcej o tej wyprawie już wkrótce!" (Peter/VADER)


Źródło:www.vader.pl

Breakaway Civilization Department

Na ulicach i w fabrykach krzyczą, że narodziło się polskie Ministry. Przez te okrzyki przebija się Department.

Gramy dalej

8 /10
Feeding the Beast EZoo

U podstaw EZoo znalazła się myśl, by grać niczym nieskrępowany, klasyczny, porządnie rozpędzony hard rock. Zupełnie jak za najlepszych czasów...Gramy dalej

7 /10
Dr Misio ocena 7
Zmartwychwstaniemy
Gatunek: Rock
25 lat. Koncert w Trójce
Gatunek: Jazz
Kreator ocena 8
Gods Of Violence
Gatunek: Thrash metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31