Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Olivia Anna Livki - premiera debiutu

Olivia Anna Livki - premiera debiutu

Już 9 listopada w sklepach pojawi się debiutancki krążek "The Name of This Girl Is" Olivii Anny Livki, prawdziwej sensacji na naszej scenie muzycznej.

"The Name of This Girl Is" to pierwsze wydawnictwo Olivii Anny Livki, znanej z udziału w programie "Tylko muzyka. Must be the music", w którym wywołała prawdziwą furorę. Olivia sama skomponowała, zaaranżowała oraz wyprodukowała album. Ponadto odpowiada za wszystkie ścieżki wokali, basu i niektórych instrumentów perkusyjnych. Do współpracy zaprosiła Robina Thompsona (perkusja, instrumenty perkusyjne), Anne Marie Kirby (skrzypce) i Martina Gerwiga (trąbka). Materiał zmiksował Patrick Dillett.

"The Name of This Girl Is" narodził się po roku pracy i sześciu latach przygotowań. To koncept album, zamykający się w 9 utworach, który wprowadza słuchacza w przerażający i humorystyczny zarazem świat Olivii. To dźwiękowe kino, obrazujące obecne pokolenie geeków, przeżywające koszmary oraz małe i duże katastrofy surrealistycznego świata. Brzmienie oparte na gęstych partiach basu i perkusji, bębnach wojennych i armii głosów, przypomina walący się wieżowiec, podobny do tego widniejącego na okładce.

To bardzo osobisty album, a specjalnie na jego potrzeby Olivia nauczyła się gry na afrykańskich bębnach, przekonała Patricka Dilleta do zrobienia miksów oraz namówiła szkockiego grafika Iaina Sommerville'a do stworzenia rysunków zdobiących bogaty artwork płyty.

Album ukaże się nakładem należącej do Olivii wytwórni LIVV Music.

Tracklista "The Name of This Girl Is"

Intro > End Of An Iceage
Tel Aviv
Hologram
No Memory
Abby Abby !
Bad Manner Rhyme
Earth Moves
Tennis Rackets
Sunrise In The Eyes Of Our Maker

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym albumu.

Ponadto w dniu premiery albumu, 9 listopada, Olivia Anna Livki wystąpi na warszawskim Torwarze, jako support przed koncertem Lenny Kravitza.

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Windows Jon Lord

Reedycji dzieł Jona Lorda ciąg dalszy.

Gramy dalej

5 /10
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Thunder ocena 7
Rip It Up
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30