Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Drań Zawiśnie we Wrocławiu 10 listopada

Drań Zawiśnie we Wrocławiu 10 listopada

10 listopada we wrocławskiej Strefie Zero zagrają Brytyjczycy z Hang The Bastard.

Oprócz nich wystąpią Królowie mrocznego beatdownu z Bloodstained, deathmetalowy Cohortis i brutale z Brutally Mutilated.

10 listopada  2011 [czwartek]
Wrocław, Strefa Zero [ul. Ruska 47A]
drzwi: 19:00, start: 20:00
bilety: 20pln

Magazyn Gitarzysta jest patronem koncertu.

Brytyjski Hang The Bastard posiadł perfekcyjnie umiejętność sprawnego łączenia ciężkich gatunków muzycznych w jedną zabójczą mieszankę. Wyspiarze zafascynowani brzmieniem Slayer, Down czy Integrity stworzyli brzmienie, które powinno przypaść do gustu fanom hardcore, metal, stoner czy sludge. Po nagraniu EP-ki, dwóch splitów i zagraniu ponad 200 koncertów (w tym ich pamiętny występ na Open Hardcore Fest w Piasecznie) band dojrzał do nagrania debiutu.  Płyta "Hellfire Reign" podsumowuje ich dotychczasowy rozwój. To nietuzinkowy hardcore/metal wchodzący w doom, black metal z nutą brzmień z filmów horror. Polecany dla fanów brutalnej muzy!

MYSPACE: www.myspace.com/hangthebastardlondon
FACEBOOK: www.facebook.com/hangthebastard
WWW: www.hangthebastard.co.uk

Bloodstained od 2001 wykuwają swoją pozycję na scenie najbrutalniejszego hardcore. I czynią to z bezwzględną determinacją. Ich muza prezentuje dziś klasowy europejski poziom. Ostatnia płyta "Saligia" wydana dla RatelRecords jest tego dobitym dowodem. Przyjdźcie a obejrzycie mroczny muzyczny horror.

MYSPACE: www.myspace.com/bloodstainedh8

Lokalsi z Cohortis od początku swego istnienia są wierni brutalnemu death metalowemu brzmieniu, które opanowali perfekcyjnie. Ich muza kopie i nie zostawia złudzeń dlaczego grają na tej imprezie. Cieszy kolejny powrót do życia tego bandu, który gdyby częściej występował i nagrywał zdecydowanie wzbogaciłby mapę polskiego metalu. Death Till Death!

MYSPACE: www.myspace.com/cohortis
FACEBOOK: www.facebook.com/pages/Cohortis/197893356898906

Gig otworzy band z Żar - Brutally Mutilated, którego członkowie zafascynowani brutalną muzą zdecydowali wziąć sprawy w swoje ręce i założyć kapelę, która pokaże nową jakość na polskiej scenie death/grindcore. Przyznają się do fascynacji Dying Fetus, Antigama, Napalm Death czy Hatebreed. Będziecie bardzo zaskoczeni!

MYSPACE: www.myspace.com/bxmx

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31