Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Nowa EPka Marli Cinger

Nowa EPka Marli Cinger

Marla Cinger, autorski projekt Asi Kucharskiej, basistki Kiev Office już na początku grudnia wyda minialbum "Hexagon"

W zespole, w którym kobieca alternatywa splata się z akustycznymi brzmieniami i ironicznymi tekstami, wspomagają Kucharską znani m. in. z zespołów Kiev Office i Karol Schwarz All Stars: Michał Miegoń (gitara elektryczna), Artur Bieszke (gitara akustyczna) i Krzysztof Wroński (perkusja).

Zespół wydał w 2010 roku debiutancki album "Congs". Grupa zdobyła sporą lokalną popularność, ugruntowaną całym szeregiem wysoko ocenianych koncertów, promujących debiutancką płytę. Marla grała m .in. na festiwalu Globaltica, oraz u boku takich grup jak Pustki, Cukunft czy Hotel Kosmos. Kapela występowała również z powodzeniem na koncertach na Litwie podczas 'Pomorskiego Jesiennego Bigosu Artystycznego' jesienią 2010 roku. Piosenki Marli Cinger, oprócz anten radiowych pojawiły się mi.n w cyklicznym programie TVP Polonia 'Gra w Miasta'.

Singiel "Mosty i Lasy" ukazał się na składance Gdynia w Stereo wydanej przez czasopismo Bliza, oraz na składance wydawnictwa Nasiono Records 'nasiono sampler vol.2' dodanej do magazynu Lampa.

Drugie wydawnictwo zespołu, EP pod tytułem "Hexagon" to artystyczny krok naprzód. Elektroniczne brzmienia perkusji splatają się z brzmieniem półakustycznego basu i charakterystycznym głosem Asi. Album został nagrany i wyprodukowany przez Tomasza Garstkowiaka znanego m. in. z Old Time Radio a zmasterowany przez Michała Jacaszka. EP wychodzi nakładem Nasiono Records.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 03.12.2011 w gdańskim Teatrze w Oknie.

www.nasiono.net/marlacinger

Nightmare Becomes Reality Drown My Day

Krakowscy deathcore’owcy długo kazali czekać na nowe nagrania, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy.

Gramy dalej

7 /10
Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic
Gatunek: Pop rock
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31