Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Nowa EPka Marli Cinger

Nowa EPka Marli Cinger

Marla Cinger, autorski projekt Asi Kucharskiej, basistki Kiev Office już na początku grudnia wyda minialbum "Hexagon"

W zespole, w którym kobieca alternatywa splata się z akustycznymi brzmieniami i ironicznymi tekstami, wspomagają Kucharską znani m. in. z zespołów Kiev Office i Karol Schwarz All Stars: Michał Miegoń (gitara elektryczna), Artur Bieszke (gitara akustyczna) i Krzysztof Wroński (perkusja).

Zespół wydał w 2010 roku debiutancki album "Congs". Grupa zdobyła sporą lokalną popularność, ugruntowaną całym szeregiem wysoko ocenianych koncertów, promujących debiutancką płytę. Marla grała m .in. na festiwalu Globaltica, oraz u boku takich grup jak Pustki, Cukunft czy Hotel Kosmos. Kapela występowała również z powodzeniem na koncertach na Litwie podczas 'Pomorskiego Jesiennego Bigosu Artystycznego' jesienią 2010 roku. Piosenki Marli Cinger, oprócz anten radiowych pojawiły się mi.n w cyklicznym programie TVP Polonia 'Gra w Miasta'.

Singiel "Mosty i Lasy" ukazał się na składance Gdynia w Stereo wydanej przez czasopismo Bliza, oraz na składance wydawnictwa Nasiono Records 'nasiono sampler vol.2' dodanej do magazynu Lampa.

Drugie wydawnictwo zespołu, EP pod tytułem "Hexagon" to artystyczny krok naprzód. Elektroniczne brzmienia perkusji splatają się z brzmieniem półakustycznego basu i charakterystycznym głosem Asi. Album został nagrany i wyprodukowany przez Tomasza Garstkowiaka znanego m. in. z Old Time Radio a zmasterowany przez Michała Jacaszka. EP wychodzi nakładem Nasiono Records.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 03.12.2011 w gdańskim Teatrze w Oknie.

www.nasiono.net/marlacinger

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30