Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Klasz Ov The Sejtans VII już jutro. Konkurs!

Klasz Ov The Sejtans VII już jutro. Konkurs!

Już jutro zapraszamy do Progresji na imprezę Klasz Ov The Sejtans VII, podczas której Leash Eye będzie obchodzić rocznicę XV-lecia istnienia. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Koncerty organizowane pod szyldem Klasz Ov The Sejtans wpisały się już na stałe w krajobraz sceny rockowo-metalowej w Warszawie. Aktualnie przygotowujemy się do siódmej już edycji tej imprezy, która z roku na rok jest organizowana z większym rozmachem. Jak dotąd podczas kolejnych edycji wystąpiło wiele interesujących zespołów ze ścisłej czołówki warszawskiego undergroundu wspieranych przez zespoły mające już na swoim koncie oficjalne wydawnictwa jak Rootwater, Naamah, So I Scream, Lostbone, Testor, Leash Eye czy legendarny Proletaryat.

Impreza zawsze stała na bardzo wysokim poziomie muzycznym, czego dowodem była entuzjastycznie reagująca publiczność oraz liczne bardzo pozytywne relacje w serwisach oraz forach internetowych.

W tym roku oprócz zespołu Leash Eye, który jest gospodarzem koncertu oraz tego dnia obchodzi XV-lecie działalności scenę będą dzielić między sobą uznane w całym kraju kapele z Warszawy: Hedfirst i Exlibris oraz bardzo dobrze zapowiadający się Savior.

Impreza odbędzie się 19 listopada 2011, a każdy z zespołów, zgodnie z ideą imprezy, reprezentuje inna odmianę ciężkiego rocka.

19 listopada 2011, klub Progresja w Warszawie
wystąpią:
Leash Eye, Hedfirst, Exlibris, Savior
Bilety (przedsprzedaż i w dniu koncertu): 20zł

dostępne na stronie klubu www.progresja.com oraz bezpośrednio w klubie

wstęp od 18:00

Konkurs

Mamy do rozdania trzy podwójne wejściówki na koncert. Pytanie: "Który z muzyków ostatni dołączył do ekipy Leash Eye?"
Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila - "Sejtans", nie zapomnijcie o imieniu i nazwisku.
Na Wasze maile czekamy dziś do godziny 18.

Rozwiązanie konkursu:

Do ekipy Leash Eye ostatni dołączył Piotr "Voltan" Sikora. Wejściówki otrzymują:

Michał Wawrzyniewicz
Tomasz Krystman
Piotr Waszkiewicz

Gratulujemy.

Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Nightmare Logic Power Trip

Southern Lord to label cieszący się ogromnym uznaniem i niemal każda nowa pozycja w katalogu amerykańskiej oficyny staje się kultowa.

Gramy dalej

7 /10
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Rapid Foray
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28