Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Soilwork pracuje nad nowym albumem

Soilwork pracuje nad nowym albumem

Następny krążek szwedzkich metalowców ukaże się dopiero pod koniec przyszłego roku, ale jak zapowiada frontman kapeli, Björn Strid, muzycy już rozpoczęli prace nad nowym materiałem. Co ciekawe znamy już tytuł tego wydawnictwa - "The Living Infinite".

Wokalista grupy Soilwork - Björn Strid - zdradził niedawno kilka interesujących szczegółów na temat prac zespołu nad nowym albumem "The Living Infinite":

"To było dla nas bardzo intensywne lato i w tym momencie każdy z nas hibernuje się w swoich ulubionych zakatkach świata próbując jednocześnie poskładać nasz nowy album w całość. Musimy jeszcze dopisać wiele utworów, ale możecie mi wierzyć: wena nas nie opuszcza! Fani mogą spodziewać się kontynuacji stylu osiągniętego na 'The Panic Broadcast' z tym, że na zdecydowanie wyższym poziomie".

"Na przyszły rok mamy już zaplanowaną trasę koncertową, po jej zakończeniu wejdziemy do studia wczesną jesienią. Mamy już tytuł dla naszego krążka: 'The Living Infinite'. Mamy nadzieję, że będziecie śledzić efekty naszej pracy na naszym oficjalnym Facebooku".

Oficjalny profil grupy Soilwork na Facebooku - www.facebook.com/soilwork

W opublikowanym komunikacie frontman Soilwork skorzystał również z okazji i złożył wszystkim fanom świąteczne życzenia:

"Życzymy Wam wszystkim bardzo wesołych świąt oraz szczęśliweg nowego roku dziękując jednocześnie za Wasze wsparcie".

Dyskografię zespołu zamyka album "The Panic Broadcast" wydany w lipcu 2010 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć całemu składowi Soilwork owocnych dni pracy nad nowym dziełem i oczekiwać (z niecierpliwością) na kolejny, zabójczy krążek.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

(krn)

Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31