Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Soilwork pracuje nad nowym albumem

Soilwork pracuje nad nowym albumem

Następny krążek szwedzkich metalowców ukaże się dopiero pod koniec przyszłego roku, ale jak zapowiada frontman kapeli, Björn Strid, muzycy już rozpoczęli prace nad nowym materiałem. Co ciekawe znamy już tytuł tego wydawnictwa - "The Living Infinite".

Wokalista grupy Soilwork - Björn Strid - zdradził niedawno kilka interesujących szczegółów na temat prac zespołu nad nowym albumem "The Living Infinite":

"To było dla nas bardzo intensywne lato i w tym momencie każdy z nas hibernuje się w swoich ulubionych zakatkach świata próbując jednocześnie poskładać nasz nowy album w całość. Musimy jeszcze dopisać wiele utworów, ale możecie mi wierzyć: wena nas nie opuszcza! Fani mogą spodziewać się kontynuacji stylu osiągniętego na 'The Panic Broadcast' z tym, że na zdecydowanie wyższym poziomie".

"Na przyszły rok mamy już zaplanowaną trasę koncertową, po jej zakończeniu wejdziemy do studia wczesną jesienią. Mamy już tytuł dla naszego krążka: 'The Living Infinite'. Mamy nadzieję, że będziecie śledzić efekty naszej pracy na naszym oficjalnym Facebooku".

Oficjalny profil grupy Soilwork na Facebooku - www.facebook.com/soilwork

W opublikowanym komunikacie frontman Soilwork skorzystał również z okazji i złożył wszystkim fanom świąteczne życzenia:

"Życzymy Wam wszystkim bardzo wesołych świąt oraz szczęśliweg nowego roku dziękując jednocześnie za Wasze wsparcie".

Dyskografię zespołu zamyka album "The Panic Broadcast" wydany w lipcu 2010 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć całemu składowi Soilwork owocnych dni pracy nad nowym dziełem i oczekiwać (z niecierpliwością) na kolejny, zabójczy krążek.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

(krn)

Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
Battles In Flames

Jak dotąd Szwedzi zaliczyli tylko dwie poważne wpadki w karierze, a ich największą wadą nie jest brak pomysłu na same kompozycje, co kwestia brzmienia....Gramy dalej

8 /10
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Sixx:A.M. ocena 7
Prayers for the Blessed (vol. 2)
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31