Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Turbo Celebration w marcu w Poznaniu

Turbo Celebration w marcu w Poznaniu

Turbo Celebration, czyli impreza, której premierowa edycja miała miejsce w 2010 r. dla godnego uczczenia 30-lecia Turbo, powraca w dwudniowej odsłonie.

Tym razem to wyjątkowe wydarzenie będzie mieć miejsce w poznańskim klubie Blue Note w niedzielę 11 i poniedziałek 12 marca. Jak poprzednio, Turbo jako gospodarz imprezy zaprezentują specjalnie na nią przygotowany set - to pierwszego dnia, kiedy oprócz nich wystąpią także długo oczekiwani w Polsce Astral Doors ze Szwecji (z wokalistą nazywanym prawowitym następcą Ronniego Jamesa Dio) i inni zacni goście.

Gwiazdą drugiego dnia będzie amerykańska progrockowa grupa Iron Butterfly (autorzy nieśmiertelnego "In-A-Gadda-Da-Vida"), Tomasz Struszczyk (wokalista Turbo) da solowy koncert jako gość specjalny, ale na scenie Blue Note tego dnia również pojawi się jeszcze więcej artystów.

Specjalne karnety obejmujące obydwa dni Turbo Celebration po 85 PLN za sztukę dostępne są jedynie do końca stycznia (lub całkowitego wyprzedania klubu Blue Note, co bardzo możliwe, zważywszy na jego rozmiary) wyłącznie w sieci Eventim i kilkuset ich placówkach w całej Polsce, np. salonach EMPIK oraz sklepach Media Markt i Saturn.

Od początku lutego będą dostępne tylko bilety na pojedyncze dni: na niedz. 11 marca po 45 PLN w przedsprzedaży i 55 PLN w dniu koncertu, na pon. 12 marca po 65 PLN w przedsprzedaży i 75 PLN w dniu koncertu.

Turbo Celebration
Blue Note, ul. Kościuszki 76/78, Poznań
niedz. 11 marca (Turbo, Astral Doors i inni)
pon. 12 marca (Iron Butterfly, Tomasz Struszczyk i inni)


wstęp każdego dnia: 17.30, start każdego dnia: 18.30

organizator: Agencja MA-IN

Zdjęcie: Karolina Rokita

Nightmare Logic Power Trip

Southern Lord to label cieszący się ogromnym uznaniem i niemal każda nowa pozycja w katalogu amerykańskiej oficyny staje się kultowa.

Gramy dalej

7 /10
Return to Ommadawn Mike Oldfield

Oldfield w wielkiej formie! Już wprawdzie przynależące do popowej części twórczości Mika, "Man on the Rocks" zwiastowało, że artysta złapał...Gramy dalej

8 /10
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Rapid Foray
Gatunek: Heavy metal
Rules
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28