Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zobacz jak zagrał Antyradio Coverband

Zobacz jak zagrał Antyradio Coverband

W piątek 6 stycznia w klubie Herezja wystąpił Antyradio Coverband. Zapraszamy na fotorelację z koncertu.

W pierwszy piątkowy wieczór Nowego Roku Herezja zaczęła się zapełniać ludźmi dość wcześnie. Wiele osób postanowiło posilić się przed koncertem - pyszne indyjskie i tajskie dania serwowane w części restauracyjnej lokalu, to niewątpliwie dobry plan na rozpoczęcie intensywnego wieczoru.

Gdy około godziny 21:30 muzycy z Antyradio Coverband wyszli na scenę, od pierwszego zagranego numeru - Guns’n’ Roses "Welcome to The Jungle" - wprawili około 200 osobową publiczność w doskonały nastrój. Dalej również same hity: Metallica, Van Halen, Whitesnake, Bon Jovi, AC/DC… Nie zabrakło polskich klasyków, takich jak "Znalazłam" ONA, "Marchewkowe Pole" Lady Pank czy "Ale wkoło" Perfectu. Świetna atmosfera na scenie, w równej mierze udzielała się publiczności przed sceną. Niewiele osób z tłumnie przybyłej do Herezji publiczności wyszło po pierwszym, półtoragodzinnym secie. Zdecydowana większość została w klubie i bawiła się do samego końca tego niesamowicie energetycznego koncertu.

Jeszcze w pierwszej godzinie występu Antyradio Coverband, na scenie pojawili się zapowiadani goście: na basie zmienił Artura Radkiewicza Tomasz Kasprzyk - dyrektor muzyczny Antyradia, a za perkusją zasiadł Maciej Nowak - redaktor naczelny magazynu Perkusista, który na dwa popisowe numery zastąpił Łukasza Chmielińskiego. Wspólnie z Maćkiem Papalskim i Piotrkiem Zaleskim z Antyradio Coverband goście specjalni zagrali "Fool For Loving You" zespołu Whitesnake oraz kolejny przebój Gunsów - "Sweet Child O'Mine".

Zwyczajem stało się już, że wszystkich przybyłych do Herezji fanów dobrego rocka przywitał w trakcie koncertu znany prezenter Antyradia Olek Ostrowski, który tym razem pojawił się razem z zupełnie niespodziewanym, wyjątkowym gościem - Stanem Borysem.

Antyradio Cover Live Stage to cykl mocnych, głośnych i rockowych koncertów zespołu Antyradio Coverband, które odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca w warszawskim klubie Herezja. Najbliższa impreza w piątek 3 lutego 2012.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Antyradio Cover Live Stage.

Herezja Restaurant Gallery Club
Ul. Chłodna 35/37
Tel. 22 620 10 62
www.herezja.com

Zdjęcia: Justyna Kłusek

  • Image folder specified does not exist!
  •  

After Laughter Paramore

Muzycy, którzy niejednokrotnie byli bliscy rozwiązania współpracy, jednak postanowili ją kontynuować. Czy nie byłoby lepiej, gdyby ich drogi...Gramy dalej

5 /10
Groovin' In Greaseland Rick Estrin & The Nightcats

Niecałą godzinę przesiąkniętych optymizmem i humorem, zatopionych w beztroskiej zabawie bluesów zaserwował Rick Estrin.

Gramy dalej

7 /10
Colossus
Gatunek: Rock
Wall of Sound
Gatunek: Metal
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31