Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Antyradio Coverband w Club Rock

Antyradio Coverband w Club Rock

W sobotę 18 lutego Antyradio Coverband zagra koncert w klubie Club Rock na fortach mokotowskich. Przed nimi wystąpi kapela Cryouts.

Antyradio Coverband tworzą czterej muzycy, którzy po ukończonych szkołach muzycznych i latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach uznali, iż przyszedł czas na konkretne granie "do kotleta"!

Na jesieni 2011 dostrzegło ich Antyradio, i od tego czasu zespół jest oficjalnym cover bandem stacji, przybierając nazwę Antyradio Coverband (wcześniej 4CQ).  "Muzycy z 4CQ, czyli Antyradio Coverband to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają - zatem dobra zabawa gwarantowana" - Tomasz Kasprzyk (Szef Muzyczny Antyradia)

W repertuarze zespołu są tylko i wyłącznie najlepsze rockowe przeboje, w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. To prawdziwie koncertowe dobre brzmienie, z olbrzymią dawką energii.

Zespół Cryouts to oparte na klasycznym czteroosobowym składzie gitarowe granie, które chce odkurzyć brzmienie i ścieżkę wytyczoną przez największych szarpidrutów XX w. oraz przywołać podejście do muzyki tamtych lat.

Cryouts zaczęło samodzielnie oddychać pod koniec kwietnia 2010 r. Wszystko dzięki temu, że do dwóch gitarzystów, Karola i Bartka, z walizami kawałków i tobołami pomysłów, zebranych przez lata wspólnego grania, dołączył Macieju, który swoimi perkusyjnymi motywami zreanimował i dał nowe życie dotychczasowej formie. Aktualnie basowy szkielet Cryouts buduje Kamil G.

"Nazwa jest swego rodzaju podstawowym akordem... ma się w niej zawierać brzmienie, myślenie i klimat ekipy. Co zdecydowało? Cry it out loud - wykrzycz, wypowiedz, wygrzmoć z siebie wszystko na czym ci zależy! Zawsze przychodzi czas wykrzyczeć i wystawić wszystko na światło dzienne, licząc na to, że za szybko nie wyblaknie. Mamy wreszcie szanse na nasz własny Cryout..."
http://www.cryouts.pl/


Club Rock
Ul. Racławicka 99
(Forty mokotowskie)

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Colossus Triggerfinger

Powiadają, że lepsze jest wrogiem dobrego. Są momenty, gdy właśnie tak myślę o najnowszym albumie Triggerfinger.

Gramy dalej

7 /10
Wall of Sound Marty Friedman

Marty Friedman będzie już zawsze kojarzony z Megadeth, ale życie po tej kapeli też istnieje, czego dowodzi choćby tegoroczny album amerykańskiego...Gramy dalej

9 /10
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
How Did We Get So Dark?
Gatunek: Rock
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31