Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / A Pale Horse Named Death we Wrocławiu - konkurs

A Pale Horse Named Death we Wrocławiu - konkurs

Mamy do wygrania wejściówki na koncert A Pale Horse Named Death, który odbędzie sie 11 lutego we wrocławskim klubie Liverpool.

Zmianie uległo miejsce, w którym wystąpi A Pale Horse Named Death. Zespół zagra w klubie Liverpool, nie jak wcześniej zapowiadano w Firleju.

W skład brooklyńskiej ekipy wchodzą założyciel Sal Abruscato, były bębniarz Type O Negative (tu w roli wokalisty i gitarzysty) i Life Of Agony, Johnny Kelly (który zastąpił w Type O Negative właśnie Abruscato, ostatnio również w Danzig i Seventh Void), Matt Brown (Seventh Void) oraz Eric Morgan (bas) i Eddie Heedles (gitara). Jak zapewnia Abruscato, nie jest to żaden projekt lecz pełnoprawny zespół, a wydany w ubiegłym roku debiut "And Hell Will Follow Me" to najlepszy album, w którego nagraniach brał udział.

W zespole nastąpiła ostatnio zmiana na stanowisku gitarzysty - ze względu na konflikt planów koncertowych formacji A Pale Horse Named Death i Biohazard, Bobby'ego Hambela zastąpił Eddie Heedles, znany m.in. ze współpracy z muzykami Living Colour.

11.02.2012 godz.20.00
Klub Liverpool, ul.Świdnicka 37, Wrocław

bilety:
49 zł - przedsprzedaż,
60 zł - w dniu koncertu

Konkurs

Mamy do wygrania 3 podwójne wejściówki na wrocławski koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, jaki tytuł nosi pierwszy album Type O Negative nagrany z udziałem Johnny'ego Kelly.


Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Zwycięzców poznamy jutro koło południa.

Rozwiązanie konkursu

Pierwszą płytą Type O Negative z Johnnym Kelly na pokładzie jest "October Rust".

Na koncert wybiorą się wraz z osobami towarzyszącymi:

Łukasz Barcz
Gabriela Przywojska
Łukasz Mrugacz


Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy :)

Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31