Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pi-Electro Step we Wrocławiu - konkurs

Pi-Electro Step we Wrocławiu - konkurs

Przypominamy, że już we wtorek 14 lutego we wrocławskim klubie Łykend odbędzie się jeden z premierowych koncertów nowej formacji najlepszego polskiego basisty Wojtka Pilichowskiego. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Pi-Electro Step to nowy projekt Wojtka Pilichowskiego, w którym nawiązuje do aktualnych trendów związanych ze współczesną muzyką elektro i dub step. We współpracy z Tomaszem Świerkiem, stworzył nowoczesne aranżacje, zarówno swoich utworów jak i standardów, prezentujące nowe spojrzenie na swoją dotychczasową twórczość. Muzycznie projekt nawiązuje do klimatów klubowych, w zderzeniu z którymi indywidualność artystyczna Wojtka nabiera nowego wyrazu i kształtu. Premiera Pi-Electro Step miała miejsce w Mannheim - podczas największego festiwalu basowego - "Feel the Bass" - gdzie Wojtek został zaproszony jako główna gwiazda.

14.02.2012
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38, Wrocław

godz.20.00

bilety:

25 zł - przedsprzedaż,
30 zł - w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

Konkurs

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert.

Wystarczy, że na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl prześlecie maila o tytule Pi-Electro. Wśród wszystkich nadesłanych maili wylosujemy dwójkę, która otrzyma bilety. W losowaniu, które odbędzie się w poniedziałek o 10:00 wezmą udział jedynie podpisane maile.

Rozwiązanie konkursu.

Dziękujemy za maile. Na koncert wybiorą się:

Magdalena Kempinska
Paweł Mosiczuk

Życzymy dobrej zabawy!

Wojtek Pilichowski pracuje jako muzyk od 1992 roku. Pierwszą solową płytę nagrał w 1994. Do tej pory wydał ich dziewięć (nakład wszystkich przekroczył 100.000 egzemplarzy) oraz cztery szkoły gry na gitarze basowej. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 120 albumów, z czego większość z największymi gwiazdami polskiej sceny, i wziął udział w kilku tysiącach koncertów. Wojtek jest także uznanym wykładowcą gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe warsztaty w Polsce. Pilichowski był trzykrotnie nominowany do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Przez czytelników magazynu "Gitara i Bas" siedmiokrotnie wybrany najlepszym polskim basistą, czterokrotny laureat nagrody Play Box - przyznawanej przez Polskie Rozgłośnie Radiowe.

W marcu 2010 roku ukazał się nowy, studyjny krążek Wojtka "Fair of Noise". Rok później światło dzienne ujrzał album "Noise Live - koncert w Trójce" - rejestracja występu, który odbył się w studio im. Agnieszki Osieckiej Programu Trzeciego Polskiego Radia. Aktualne składy w których pracuje Wojtek Pilichowski: Pilichowski Band, PiR2, Pi ELECTRO STEP, Jan Bo, Music Master: Chopin, Cichoński - Pilichowski Quartet.

Tomasz Świerk
- kompozytor, aranżer i pianista. Absolwent AM w Bydgoszczy w klasie kompozycji Zbigniewa Bargielskiego oraz student klasy fortepianu jazzowego Adama Żółkosia. Także klawiszowiec i producent muzyczny projektu kunst der funk, założonego z Piotrem Lewańczykiem i Błażejem Gawlińskim.

Błażej Gawliński - perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (spec. prowadzenie zespołów jazzowych i muz. rozrywkowej) w klasie perkusji dra Piotra Biskupskiego. Współpracował z artystami i zespołami takimi jak m.in.: Piotr Baron, Janusz Szrom, Jolanta Szczepaniak, Wojtek Pilichowski, Bruk Braders, SOFA, Roan, grupa D- Tonacja, Rafał "Zwierzak" Zieliński, Artur Chamski, Sławek Uniatowski, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy.

Patrycja Zarychta
- wokalistka, obecnie studentka 2go roku wokalistyki na wydziale Jazzu w Katowicach. Zakochana w muzyce jest od najmłodszych lat. Nie wyobraża sobie życia bez niej. Uwielbia opowiadać dźwiękami i wyrażać się nimi, gdy czasem zabraknie jej słów, by coś opisać. Kiedy śpiewa, wtedy czuje, że żyje, cały świat zaczyna nabierać barw i wszystko staje się prostsze.

Zdjęcie: www.pilichowski.pl

The Source Ayreon

Przychodzi na myśl porównanie, że tak jak w świecie kina każdy aktor chciał grać pod reżyserskim okiem Stanleya Kubricka, a obecnie u choćby...Gramy dalej

8 /10
The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Jon Lord ocena 5
Windows
Gatunek: Progressive rock
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30