Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Jonathan Davis - następny album Korn będzie inny

Jonathan Davis - następny album Korn będzie inny

W jednym z ostatnich wywiadów frontman Korn opowiedział o pracy nad "The Path Of Totality" oraz skomentował pojawiające się tu i ówdzie negatywne komentarze na jego temat.

Zapytany w wywiadzie dla Radio Metal o to, czy Korn podąży w przyszłości w tym samym kierunku, Davis odpowiedział: "Nie czuję potrzeby tworzenia następnego dubstepowego albumu. Nasze płyty zawsze się od siebie różnią. Wykorzystamy to, czego nauczyliśmy się przy pracy nad ostatnim krążkiem i zapewne będzie można wyczuć subtelne wpływy takiego grania, ale generalnie następny materiał Korn będzie odmienny od wcześniejszego."

Wokalista przyznał również, że nie zdziwiły go wszelkie negatywne komentarze dotyczące "The Path Of Totality": "Dookoła pełno jest metalowych purystów o wąskich horyzontach, którzy będą nienawidzić wszystko, co w ich mniemaniu nie jest prawdziwym metalem, ale Korn nigdy nie był metalowym zespołem. Nie jesteśmy metalową kapelą. Zawsze byliśmy zaliczani do nu-metalu, jednak Korn jest czarną owcą, która nigdy nie mieściła się w ramach tego gatunku. Zawsze ewoluowaliśmy, przez co niektórych fanów wkurzaliśmy, ale zyskiwaliśmy nowych. Kocham ich wszystkich, nawet tych którzy nas nienawidzą, ponieważ muszą oni zadać sobie trochę trudu, żeby zakomunikować światu swoje uczucie, a to znaczy, że myślą o nas (śmiech). Nie możesz wszystkich uszczęśliwić. Jestem w tym biznesie już od 18 lat i wykształciłem w sobie postawę, którą mogę określić jako "mam to w dupie". Zamierzam robić to co sprawi radość mnie i zespołowi i nie zawracać sobie głowy resztą. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą nas nienawidzić bez względu na to, co zrobimy."

źródło: www.radiometal.com

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Nightmare Logic Power Trip

Southern Lord to label cieszący się ogromnym uznaniem i niemal każda nowa pozycja w katalogu amerykańskiej oficyny staje się kultowa.

Gramy dalej

7 /10
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Rapid Foray
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28