Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Jonathan Davis - następny album Korn będzie inny

Jonathan Davis - następny album Korn będzie inny

W jednym z ostatnich wywiadów frontman Korn opowiedział o pracy nad "The Path Of Totality" oraz skomentował pojawiające się tu i ówdzie negatywne komentarze na jego temat.

Zapytany w wywiadzie dla Radio Metal o to, czy Korn podąży w przyszłości w tym samym kierunku, Davis odpowiedział: "Nie czuję potrzeby tworzenia następnego dubstepowego albumu. Nasze płyty zawsze się od siebie różnią. Wykorzystamy to, czego nauczyliśmy się przy pracy nad ostatnim krążkiem i zapewne będzie można wyczuć subtelne wpływy takiego grania, ale generalnie następny materiał Korn będzie odmienny od wcześniejszego."

Wokalista przyznał również, że nie zdziwiły go wszelkie negatywne komentarze dotyczące "The Path Of Totality": "Dookoła pełno jest metalowych purystów o wąskich horyzontach, którzy będą nienawidzić wszystko, co w ich mniemaniu nie jest prawdziwym metalem, ale Korn nigdy nie był metalowym zespołem. Nie jesteśmy metalową kapelą. Zawsze byliśmy zaliczani do nu-metalu, jednak Korn jest czarną owcą, która nigdy nie mieściła się w ramach tego gatunku. Zawsze ewoluowaliśmy, przez co niektórych fanów wkurzaliśmy, ale zyskiwaliśmy nowych. Kocham ich wszystkich, nawet tych którzy nas nienawidzą, ponieważ muszą oni zadać sobie trochę trudu, żeby zakomunikować światu swoje uczucie, a to znaczy, że myślą o nas (śmiech). Nie możesz wszystkich uszczęśliwić. Jestem w tym biznesie już od 18 lat i wykształciłem w sobie postawę, którą mogę określić jako "mam to w dupie". Zamierzam robić to co sprawi radość mnie i zespołowi i nie zawracać sobie głowy resztą. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą nas nienawidzić bez względu na to, co zrobimy."

źródło: www.radiometal.com

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Godless Prophets & The Migrant Flora Darkest Hour

Darkest Hour lubi zmieniać wytwórnie. Trzeci raz wydają album w innej stajni niż poprzednio, aczkolwiek na całe szczęście, nie umniejsza to jakości...Gramy dalej

8 /10
Mons Mons

Chciałoby się powiedzieć, że oto wreszcie polski indie rock wystawił ciekawsko głowę ponad granice typowego dla naszej alternatywy brzmienia....Gramy dalej

7 /10
Pick Your Poison
Gatunek: Blues
Under Stars
Gatunek: Pop
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31