Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / VADER szuka basisty

VADER szuka basisty

Po 5 latach współpracy z zespołu odszedł basista - Novy. Trwają poszukiwania następcy.
"Po 5 latach współpracy z zespołu odszedł basista - Novy.
Trwają poszukiwania następcy."

Zmiany personalne w VADER! Mówi Mariusz Kmiołek - (Massive Music Management): "Marcin podjął decyzję o odejściu z zespołu tuż po zakończeniu trasy europejskiej. Mamy nadzieję, że będzie miło wspominał ponad 5-letnią współpracę z VADER i ułoży swoje życie osobiste od początku. Życzymy mu jak najlepiej i dziękujemy za ciężką pracę jaką wykonał dla zespołu!

Marcin odszedł na 2 tygodnie przed ważną trasą w USA - Summer Slaughter Tour 2008 z Black Dalhia Murder, Kataklysm, Cryptopsy i innymi zespołami, stawiając nas w bardzo trudnej sytuacji. Na szczęście podczas trasy w USA będzie nas wspomagać Martin z Decapitated. Jesteśmy przekonani, że moc VADER na scenie będzie jeszcze bardziej porażająca! Wszystkie pozostałe zobowiązania koncertowe VADER będą zrealizowane z basistą sesyjnym, którego zaanonsujemy po powrocie zza Oceanu. Zagramy Woodstock Festival w Polsce (3 sierpnia), koncert urodzinowy (30 sierpnia), oraz trasę po Skandynawii i krajach bałtyckich (pażdziernik)."

W związku z tym, wszyscy basiści, którzy są zainteresowani graniem w VADER, proszeni są o kontakt pod adresem: info@vader.pl (wyłącznie muzycy z doświadczeniem muzycznym i scenicznym!).

Przypomnijmy, że VADER w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. W czerwcu ukazała się jubileuszowa płyta "XXV" wydana przez Regain Records. Podczas koncertu urodzinowego, który odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie (Klub Stodoła) VADER zarejestruje materiał na jubileuszowe DVD, na którym znajdzie się cały ponad 2-godzinny koncert oraz bonusy zza sceny.

Jeszcze w tym roku zespół wejdzie do Hertz Studio, aby nagrać przed-produkcyjnie utwory na nowy studyjny album.

Więcej informacji: {LINK:www.vader.pl}


(K. I.)
Poniżej słynny Witcher:


Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31