Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / VADER szuka basisty

VADER szuka basisty

Po 5 latach współpracy z zespołu odszedł basista - Novy. Trwają poszukiwania następcy.
"Po 5 latach współpracy z zespołu odszedł basista - Novy.
Trwają poszukiwania następcy."

Zmiany personalne w VADER! Mówi Mariusz Kmiołek - (Massive Music Management): "Marcin podjął decyzję o odejściu z zespołu tuż po zakończeniu trasy europejskiej. Mamy nadzieję, że będzie miło wspominał ponad 5-letnią współpracę z VADER i ułoży swoje życie osobiste od początku. Życzymy mu jak najlepiej i dziękujemy za ciężką pracę jaką wykonał dla zespołu!

Marcin odszedł na 2 tygodnie przed ważną trasą w USA - Summer Slaughter Tour 2008 z Black Dalhia Murder, Kataklysm, Cryptopsy i innymi zespołami, stawiając nas w bardzo trudnej sytuacji. Na szczęście podczas trasy w USA będzie nas wspomagać Martin z Decapitated. Jesteśmy przekonani, że moc VADER na scenie będzie jeszcze bardziej porażająca! Wszystkie pozostałe zobowiązania koncertowe VADER będą zrealizowane z basistą sesyjnym, którego zaanonsujemy po powrocie zza Oceanu. Zagramy Woodstock Festival w Polsce (3 sierpnia), koncert urodzinowy (30 sierpnia), oraz trasę po Skandynawii i krajach bałtyckich (pażdziernik)."

W związku z tym, wszyscy basiści, którzy są zainteresowani graniem w VADER, proszeni są o kontakt pod adresem: info@vader.pl (wyłącznie muzycy z doświadczeniem muzycznym i scenicznym!).

Przypomnijmy, że VADER w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. W czerwcu ukazała się jubileuszowa płyta "XXV" wydana przez Regain Records. Podczas koncertu urodzinowego, który odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie (Klub Stodoła) VADER zarejestruje materiał na jubileuszowe DVD, na którym znajdzie się cały ponad 2-godzinny koncert oraz bonusy zza sceny.

Jeszcze w tym roku zespół wejdzie do Hertz Studio, aby nagrać przed-produkcyjnie utwory na nowy studyjny album.

Więcej informacji: {LINK:www.vader.pl}


(K. I.)
Poniżej słynny Witcher:


The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31