Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Shredder poszukiwany!

Shredder poszukiwany!

Ruszyła akcja Dean Shredder Search! Jeśli jesteś jednym z tych, którym gryfy palą się pod palcami - koniecznie wyślij swoje wideo i zdobądź sławę.
"Ruszyła akcja Dean Shredder Search!
Jeśli jesteś jednym z tych, którym gryfy palą się pod palcami
- koniecznie wyślij swoje wideo i zdobądź sławę."

Nie ważne jakie masz umiejętności, na czym grasz i jaką techniką... Ważne, że jesteś gitarzystą i możesz "WYMIATAĆ". Amerykański producent gitar Dean oraz stowarzyszenie Dimebag Darrell Estate zapraszają gitarzystów z całego świata do wzięcia udziału w akcji poszukiwania najlepszego wymiatacza gitarowego. Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie drogą internetową, już od 01.07.2008, na stronach {LINK:www.deanguitars.com/shredder/}.

Konkurs skierowany jest do wszystkich gitarzystów i aby wziąć w nim udział należy nagrać 60 sekundowe demo video-clip swoich umiejętności, a następnie przesłać je do Deana przez formularz na stronie firmy.

Pierwszą nagrodą jest ekskluzywny zestaw Dean Artist Endorsement zawierający gitarę Dean USA Razorback wartą 5550 $, a także zaproszenie na warsztaty oko-w-oko z teamem gitarzystów Deana T.B.A. oraz wejściówka na coroczną imprezę Dean Owners of America w Tampa. Zwycięzca otrzyma również jedyną w sowim rodzaju statuetkę-rzeźbę Dimebaga Darella wartą 1000 $ i przez rok będzie mógł za darmo spożywać RED BULL Energy Drink w nieograniczonych ilościach. Druga nagroda to gitara Dean From Hell ML warta 1 460 $ i zestaw Dean Swag Pack, natomiast trzecia nagroda to gitara Dimebag Darrell Tribute ML za 500 $ i również zestaw Dean Swag Pack. Dodatkowo pierwsze 50 zgłoszeń zostanie nagrodzonych zestawami Dean Swag Pack, czyli koszulkę i czapkę Dean Guitars, zestaw kolekcjonerskich kostek Dimebag Darrel i specjalną metalową nakładkę na kostki.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury a także fani głosujący na stronach Dean wybiorą najlepszych gitarowych wymiataczy. Komisji jury będą przewodniczyć Vinnie Paul i Rita Haney-Abbott, a wspomagać ich będą artyści Dean: Michael Angelo Batio, Leslie West, Matt i Corey z Trivium, Tom Maxwell z Hell Yeah!, Rusty Cooley, Vinnie Moore, Eric Peterson z Testament, i inni.

Dodatkowe informacje oraz wymogi dotyczące materiału demonstracyjnego dostępne są na stronach Dean: {LINK:www.deanguitars.com/shredder/}. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji Dean.

Dystrybutor DEAN w Polsce: FX Music Group
WWW: {LINK:www.fxmusic.pl}
tel./faks: +48 (034) 374 06 46
ul. Piłsudskiego 53
22-400 Zamość

(K. I.)

Breakaway Civilization Department

Na ulicach i w fabrykach krzyczą, że narodziło się polskie Ministry. Przez te okrzyki przebija się Department.

Gramy dalej

8 /10
Feeding the Beast EZoo

U podstaw EZoo znalazła się myśl, by grać niczym nieskrępowany, klasyczny, porządnie rozpędzony hard rock. Zupełnie jak za najlepszych czasów...Gramy dalej

7 /10
Dr Misio ocena 7
Zmartwychwstaniemy
Gatunek: Rock
25 lat. Koncert w Trójce
Gatunek: Jazz
Kreator ocena 8
Gods Of Violence
Gatunek: Thrash metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31