Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Rozdajemy bilety na Joe Satriani "Satchurated: Live in Montreal" 3D

Rozdajemy bilety na Joe Satriani "Satchurated: Live in Montreal" 3D

"Back to Beginning" to tytuł  drugiego krążka formacji Cochise, który będzie miał premierę 14.05.2012. Na płycie znajduje się 16 kompozycji  utrzymanych w konwencji klasycznego rocka oraz grunge’u, metalu i muzyki progresywnej.

Multikino z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich wielbicieli legato i tappingu na film p.t. "Satchurated: Live in Montreal" nakręcony 12 grudnia 2010 roku w Montrealu podczas trasy "The Wormhole Tour" promującej ostatni album studyjny Satrianiego "Black Swans and Wormhole Wizards". Koncert Satcha sfilmowali zdobywcy nagród Emmy i Grammy - Pierre i François Lamoureux, którzy pracowali przy realizacji koncertów m.in. Rush, The Who i Deep Purple.

Widowiska w trójwymiarze z udziałem wirtuoza gitary, który sprzedał do tej pory ponad 10 milionów płyt... przegapić po prostu nie możesz.

Bilety: 20 zł
26.04.2012 - godzina 20:00

Wydarzenie odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Dla czytelników Magazynu Gitarzysta mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych wejściówek na pokaz w Łodzi, pięć na pokaz w Krakowie oraz pięć na pokaz w Warszawie (Złote Tarasy).

Na adres kubicki@magazyngitarzysta.pl prosimy zainteresowane osoby o zgłoszenia. Poprawny mail zawiera tytuł: Joe Satriani i miasto w treści. W poniedziałek o 8 rano szczęśliwcy zostaną poinformowani o wygranych wejściówkach, które będzie można odebrać w kasach przed seansem.

WYNIKI:

WARSZAWA
Krzysztof Setlak
Krzysztof Wołyński
Paweł Śliwka
Pawel Socha
Agnieszka Muszyńska

KRAKÓW
Bartłomiej Nowak
Michał Gburek
Krystian Sobkowicz
Patrycjusz Kwartnik
Paweł Szczerbiński

ŁÓDŹ
Konrad Cinkusz
Paweł Orczyk
Wiktor Bartos
Tomasz Prośniak
Mariusz Martenka

The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31