Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Rozdajemy bilety na Joe Satriani "Satchurated: Live in Montreal" 3D

Rozdajemy bilety na Joe Satriani "Satchurated: Live in Montreal" 3D

"Back to Beginning" to tytuł  drugiego krążka formacji Cochise, który będzie miał premierę 14.05.2012. Na płycie znajduje się 16 kompozycji  utrzymanych w konwencji klasycznego rocka oraz grunge’u, metalu i muzyki progresywnej.

Multikino z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich wielbicieli legato i tappingu na film p.t. "Satchurated: Live in Montreal" nakręcony 12 grudnia 2010 roku w Montrealu podczas trasy "The Wormhole Tour" promującej ostatni album studyjny Satrianiego "Black Swans and Wormhole Wizards". Koncert Satcha sfilmowali zdobywcy nagród Emmy i Grammy - Pierre i François Lamoureux, którzy pracowali przy realizacji koncertów m.in. Rush, The Who i Deep Purple.

Widowiska w trójwymiarze z udziałem wirtuoza gitary, który sprzedał do tej pory ponad 10 milionów płyt... przegapić po prostu nie możesz.

Bilety: 20 zł
26.04.2012 - godzina 20:00

Wydarzenie odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Dla czytelników Magazynu Gitarzysta mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych wejściówek na pokaz w Łodzi, pięć na pokaz w Krakowie oraz pięć na pokaz w Warszawie (Złote Tarasy).

Na adres kubicki@magazyngitarzysta.pl prosimy zainteresowane osoby o zgłoszenia. Poprawny mail zawiera tytuł: Joe Satriani i miasto w treści. W poniedziałek o 8 rano szczęśliwcy zostaną poinformowani o wygranych wejściówkach, które będzie można odebrać w kasach przed seansem.

WYNIKI:

WARSZAWA
Krzysztof Setlak
Krzysztof Wołyński
Paweł Śliwka
Pawel Socha
Agnieszka Muszyńska

KRAKÓW
Bartłomiej Nowak
Michał Gburek
Krystian Sobkowicz
Patrycjusz Kwartnik
Paweł Szczerbiński

ŁÓDŹ
Konrad Cinkusz
Paweł Orczyk
Wiktor Bartos
Tomasz Prośniak
Mariusz Martenka

Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31