Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Brit Floyd w Polsce czyli największe hity Pink Floyd na żywo

Brit Floyd w Polsce czyli największe hity Pink Floyd na żywo

Po występach dla ponad ćwierć miliona fanów w Wielkiej Brytanii i Europie w 2011 roku, Brit Floyd - The World's Greatest Pink Floyd Show, z dumą informuje, że 16 października 2012 roku zawita także do Polski z nowym widowiskiem 'A Foot In The Door'.

Stworzone specjalnie przez dyrektora muzycznego Brit Floyd - Damian'a Darlington'a, aby uczcić wydanie najnowszej oficjalnej płyty Pink Floyd - albumu 'best of' zatytułowanego 'A Foot In the Door' show to wszystkie najlepsze utwory Pink Floyd, w całości - utwór po utworze - i wybrane osobiście przez członków zespołu Pink Floyd.

Jako bonus specjalny, w odpowiedzi na oczekiwania fanów, nowe widowisko Brit Floyd zawiera także pełne 23-minutowe, doskonałe i zapierające dech w piersiach wykonanie Echoes, pochodzącego z albumu Pink Floyd z 1971 roku 'Meddle'.

'A Foot In The Door' to także najważniejsze kompozycje z The Wall.

Podczas The Brit Floyd 'A Foot In The Door' usłyszymy: Hey You, See Emily Play, The Happiest Days of Our Lives, Another Brick In The Wall (pt 2), Have A Cigar, Wish You Were Here, Time, The Great Gig In The Sky, Money, Comfortably Numb, Echoes, High Hopes, Learning To Fly, The Fletcher Memorial Home, Shine On You Crazy Diamond, Brain Damage, Eclipse i Run Like Hell.

W niespełna rok fenomenalne widowisko Brit Floyd zostało entuzjastycznie przyjęte przez fanów Pink Floyd z całego świata i docenione za perfekcję, unikalne floydowskie animacje, genialną grę najnowocześniejszych świateł i doskonałego dźwięku i zostało okrzyknięte najlepszym widowiskiem-hołdem na świecie.

Brit Floyd show jest prawdziwym, znakomitym wcieleniem Pink Floyd i niepowtarzalnym doświadczeniem ich muzyki w wykonaniu na żywo...

Bilety w cenach:

154 płyta
176 golden circle i trybuny
276 zł golden circle early entrance
520 zł (VIP)

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

XXX - Three Decades in Metal Hansen & Friends

Kai Hansen to gitarzysta i wokalista, a zarazem ikona niemieckiej sceny heavy i power metalu, współtwórca Helloween, twórca Gamma Ray i członek...Gramy dalej

8 /10
Salute Solitude Spoiwo

Gdański kwintet i ich album "Salute Solitude" to bodaj jedna z artystycznie najgłośniejszych premier roku 2015 na rodzimym podwórku, a zarazem najbardziej...Gramy dalej

9 /10
Beth Hart ocena 9
Fire on the Floor
Gatunek: Blues
Album of the Year
Gatunek: Alternative rock
Usurpress ocena 7
The Regal Tribe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31