Kup Magazyn Gitarzysta
Co miesiąc nasze serwisy odwiedza 400 000 fanów muzyki, instrumentalistów i profesjonalistów z branży muzycznej
Google Analytics 2017
 • magazyngitarzysta.pl

  Gitarzysta

  Serwis fanów muzyki, wbrew pozorom nie tylko gitarowej. Skupia newsy muzyczne i sprzętowe, wywiady przeprowadzane przez redakcję z artystami, recenzje najświeższych płyt i klasyków gatunków. Gitarzysta to także kalendarium wydarzeń i mnóstwo konkursów z nagrodami. Całości dopełniają materiały dla czynnych muzyków: cotygodniowe lekcje gry w różnych stylach muzycznych oraz testy sprzętu. Wisienką na torcie jest czynnie działające forum gitarzystów.

  zobacz stronę
 • gitarzysta.tv

  Gitarzysta TV

  Serwis będący rozwinięciem portalu MagazynGitarzysta.pl. 24 godziny na dobę obserwujemy co dzieje się w muzycznym świecie (na polskich i zagranicznych kanałach) i publikujemy w strumieniu najciekawsze ateriały video: teledyski, fragmenty koncertów, lekcje nauki gry czy testy sprzętu. Aktualizujący się na bieżąco strumień filmów posiada już ponad 4000 pozycji!

  zobacz stronę
 • magazynperkusista.pl

  Perkusista

  Perkusista jest stroną dla obecnych i przyszłych perkusistów. Portal pełen jest spostrzeżeń artystycznych, ekskluzywnych lekcji, porad dotyczących między innymi ćwiczeń, nagrań czy doradztwa zawodowego. Perkusista zawiera również recenzje produktów, którym można zaufać oraz dodatkowe informacje na temat bębnów, nagrywania oraz elektrycznej perkusji. Nie brakuje także profili perkusistów, którzy mogą pochwalić się swoim sprzętem i dokonaniami.

  zobacz stronę
 • magazynbasista.pl

  Basista

  Strona Magazynu Basista zawiera aktualności, wywiady z legendami basu, testy sprzętu oraz lekcje gry. Nie brakuje tu również recenzji płyt i książek czy fotorelacji z wydarzeń: koncertów czy targów. Uzupełnieniem witryny są filmy prezentujące basistów w akcji, sprzęt i oczywiście świetną muzykę.

  zobacz stronę
 • audio.com.pl

  Audio

  Serwis dla osób zainteresowanych wyborem i kupnem odpowiedniego dla siebie sprzętu audio. Audiofile i amatorzy sprzętu audio zainteresują się testami sprzętu Hi-Fi, Hi-End oraz pełną informacją rynkową (marki, dystrybutorzy, sklepy). Portal posiada również rozbudowany dział muzyczny, zawierający newsy, informacje o koncertach, premierach płytowych, a także recenzje płyt. Ważnym miejscem na stronie są działy Forum i Giełda.

  zobacz stronę
 • eis.com.pl.pl

  Estrada i Studio

  Serwis muzyków i realizatorów zainteresowanych realizacją dźwięku i światła na estradzie, realizacją nagrań studyjnych i homerecordingu. Estrada i Studio to testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne. Czytelnikami są pasjonaci komponowania muzyki, jej odtwarzania i zapisu.

  zobacz stronę
 • livesound.pl

  Live Sound & Instalation

  Specjalistyczny serwis branżowy obejmujący zagadnienia związane ze sprzętem i realizacją działań z dziedziny nagłośnienia i oświetlenia. Jest to zbiór informacji i porad dla branży. Na portalu można zapoznać się zarówno z najnowszymi światowymi trendami w zakresie techniki estradowej, jak i osiągnięciami polskich projektantów i realizatorów.

  zobacz stronę
 • firmymuzyczne.pl

  Firmy Muzyczne

  Dostarcza informacji przydatnych każdemu, kto zawodowo i amatorsko związany jest z rynkiem muzycznym. W katalogu znajdują się opisy marek, dane dystrybutorów oraz adresy sklepów tradycyjnych i internetowych z tej branży. Baza serwisu to również sale prób, studia nagrań i lutnicy z całej Polski, wszystko podzielone w przejrzysty sposób z podziałem na województwa.

  zobacz stronę