Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Redakcja

ADRES REDAKCJI

AVT Korporacja, Gitarzysta
ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa
tel. 022-257-84-27, fax 022-257-84-32
redakcja@magazyngitarzysta.pl

 

REDAKCJA

Sławomir Sobczak
Redaktor Naczelny
sobczak@magazyngitarzysta.pl 

Krzysztof Inglik
z-ca Redaktora Naczelnego
Redaktor Działu Sprzętu
tel. 022-257-84-28; fax 022-257-84-32
k.inglik@magazyngitarzysta.pl 

Marcin Kubicki
Redaktor prowadzacy serwisu
Specjalista ds. PR
tel. 022-257-84-43; fax 022-257-84-32
kubicki@magazyngitarzysta.pl 

 

GITARZYSTA CD

Krzysztof Maszota
maszota@eis.com.pl 

 

DTP

Piotr Wiszowaty
wiszowaty@magazyngitarzysta.pl 

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

 

Ewa Owczarek
tel. 022-257-84-87; fax 022-257-84-32
ewa.owczarek@magazyngitarzysta.pl 

 

GITARZYSTA.TV

Krzysztof Inglik
tel. 022-257-84-28; fax 022-257-84-32
k.inglik@magazyngitarzysta.pl 

 

PRENUMERATA

Herman Grosbart
Kierownik działu
tel. 022-257-84-22, fax 022-257-84-00
prenumerata@avt.pl 

 

NIP: 527-020-01-77
Kapitał zakładowy: 700 000,00 zł
Numer KRS: 0000035930
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego