Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu

Joyo to coraz bardziej rozpoznawalna marka przystępnych cenowo wzmacniaczy, efektów i akcesoriów gitarowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: JOYO

Wyróżniające się kompozytowym, wygodnym korpusem Lyrachord, gitary Ovation od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością wśród koncertujących muzyków.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: OVATION

Hagstrom to marka, której geneza sięga 1925 r. kiedy to Albin Hagstrom rozpoczął import akordeonów z Włoch i Niemiec do Szwecji, niedługo potem rozpoczynając własną produkcję tych instrumentów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: HAGSTROM

Miniaturyzacja w branży muzycznej nie jest czymś nowym, bowiem trend na zmniejszanie rozmiarów zarówno przeróżnych akcesoriów, jak i samych instrumentów jest obecny od lat. Jednym z najpopularniejszych obszarów, na którym mogą wykazać się producenci, pozostają efekty podłogowe.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: TECH 21

Mesa Engineering to marka, która ma niepodważalny wkład w rozwój gitarowego, szczególnie przesterowanego brzmienia. To tu powstały przełomowe, high-gainowe i niezwykle uniwersalne konstrukcje wzmacniaczy serii Mark w latach 70. oraz definiujące brzmienie nowoczesnego rocka i metalu na początku lat 90., kultowe już modele Dual Rectifier.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: MESA BOOGIE

W tym roku firma Laney Amplification obchodzi pięćdziesiątą rocznicę swojego istnienia, bowiem dokładnie tyle lat temu Lyndon Laney rozpoczął montaż własnych wzmacniaczy lampowych w garażu swojego ojca.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LANEY

Valentine może się kojarzyć z Walentynkami, jednak powodem nazwania gitary w taki sposób jest postać gitarzysty zespołu Maroon 5. Pochodzący z Nebraski James Valentine przyczynił się do powstania tego instrumentu współpracując z korporacją Ernie Ball, do której należy marka Music Man.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: MUSIC MAN

Ibanez JEM jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gitar japońskiego producenta i w tym roku obchodzi swoją okrągłą, 30 rocznicę.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Pod koniec XIX w. Friedrich Gretsch wyemigrował z Niemiec do USA, gdzie w 1883 r. założył niewielką manufakturę wytwarzającą instrumenty oparte na membranach - m.in. tamburyny i banja…

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GRETSCH

W ubiegłym miesiącu testowaliśmy czterostrunowy model V7 Swamp Ash 4 z korpusem z jesionu bagiennego i klonową podstrunnicą.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara basowa , marka: SIRE
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Ortega Guitars zwycięzcą nagród "Best in show“ i "Company to watch“ na letnich targach NAMM 2017.

Na zakończonych targach Summer Namm 2017 w Nashville, Tennesse marka Ortega Guitars zwyciężyła w dwóch cenionych kategoriach "Best in Show“ i "Companies to watch“.

21.07.2017 Gramy dalej
Sprzęt Gretsch - dwa nowe modele Players Edition

W sierpniu do oferty firmy Gretsch trafią między innymi dwa nowe interesujące modele z linii Professional Collection - Players Edition.

21.07.2017 Gramy dalej
Sprzęt Angel Vivaldi w rodzinie Charvela

Do grona endorserów marki Charvel dołączył amerykański gitarzysta Angel Vivaldi.

21.07.2017 Gramy dalej