Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu

Do naszych testów trafiła klasyczne gitara Kremona Soloist S65C przeznaczona dla początkujących gitarzystów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: KREMONA

Najbardziej rozpoznawalne gitary elektryczne marki Epiphone to Les Paul i modele typu półpudło, czerpiące z tradycji Gibsonów typu ES - Epiphone Dot, Casino, Sheraton, czy ES-335 Pro.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: EPIPHONE

Wiele gitar elektrycznych można określić mianem uniwersalnych, o szerokiej palecie brzmień. Żadna z nich nie może się jednak równać z instrumentem, w którym oprócz tradycyjnych pickupów elektromagnetycznych znajdziemy także przetwornik piezoelektryczny.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: LTD

Muro de Alcoy to miasto znane gitarzystom klasycznym mającym orientację w hiszpańskich tradycjach lutniczych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: ALMANSA

Od czasów powołania marki Music Man w 1974 r. przez jej ojców założycieli - a byli nimi Leo Fender, Tom Walker, Forrest White - instrumenty te charakteryzowały różnorodne innowacje wytyczające kierunki rozwoju w budowie instrumentów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: MUSIC MAN

Produkowana w Japonii linia Prestige to górna półka instrumentów Ibaneza, prezentująca połączenie znakomitego wykonania oraz wysokiej klasy materiałów i osprzętu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Markę D’Addario znają chyba wszyscy gitarzyści i basiści - znakomite struny od wielu lat wyznaczają standardy produkcji, bardzo często są zakładane fabrycznie w nowych instrumentach wielu producentów od USA, przez Europę, po kraje dalekiego Wschodu z Japonią na czele.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: D`ADDARIO

Na hasło Gallien Krueger pierwszym skojarzeniem wielu basistów jest małe combo z jednym głośnikiem, będące standardem wielu studiów nagraniowych od lat 80., jednocześnie jeden z ulubionych wzmacniaczy kontrabasistów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: GALLIEN-KRUEGER

Przyzwoity, nowy sześciostrunowy bas poniżej 1600 zł? To nie prima aprilis, a rzeczywistość - nawet dysponując ograniczonym budżetem można przekonać się o możliwościach tego typu instrumentu, jednocześnie zyskując szansę na rozwój własnego warsztatu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara basowa , marka: IBANEZ

Struny Elixir od lat wymieniane są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o struny powlekane, czyli posiadające specjalne powłoki zabezpieczające struny z owijką przed szkodliwym wpływem wilgoci czy brudu, a tym samym oferujące znacznie przedłużoną żywotność.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: ELIXIR
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Fender Jimi Hendrix Monterey Stratocaster

W ramach serii Artist Signature 2017 firma Fender zaprezentowała model Jimi Hendrix Monterey Stratocaster.

17.08.2017 Gramy dalej
Sprzęt Slash globalnym ambasadorem marki Gibson

Firma Gibson ustanowiła Slasha pierwszym w historii globalnym ambasadorem marki.

16.08.2017 Gramy dalej
Sprzęt Tech 21 Acoustic FlyRig

Oferowane przez firmę TECH-21 urządzenia z serii Fly Rig to profesjonalne i przede wszystkim poręczne w podróży multiefekty przeznaczone do występów na żywo i nagrań studyjnych. Najnowszy w tej linii model z tej linii - Fly Rig Acoustic, to prawdziwie wszechstronne urządzenie dla gitarzystów akustycznych.

14.08.2017 Gramy dalej