Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu

Zaprezentowany niedawno BOSS MS-3 Multi Effects Switcher to zupełnie nowe rozwiązanie dotyczące efektów gitarowych, maksymalizujące kreatywne opcje poprzez klasowe połączenie multiefektów i switchera w jednym, małym urządzeniu i będące idealnym rozwiązaniem dla zbudowania kompaktowego pedalboardu o bardzo szerokich możliwościach.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: multiefekt gitarowy , marka: BOSS

Blackstar Amplification przyzwyczaił nas do dużych wzmacniaczy, które potrafią zabrzmieć naprawdę głośno. Są jednak sytuacje, kiedy przydałby się niewielki piecyk przeznaczony do ćwiczeń, który co prawda nie zastąpi dużego zestawu nagłośnieniowego, ale jednak pozwoli na swobodną grę bez konieczności podłączania dodatkowych efektów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: BLACKSTAR

Gitary dla średnio zaawansowanych muzyków to wyjątkowo ciekawy fragment rynku - takich modeli jest wiele, a większość to inspirujące i atrakcyjne instrumenty umożliwiające szybki rozwój gitarzysty.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: TAYLOR

Instrumenty ze stajni PRS zawsze wyróżniały się pięknym wykończeniem rzeźbionych topów z wzorzystych odmian drewna.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: PRS

W tym roku ofertę akustycznych gitar Gretscha wzmocniła nowa kolekcja Roots, będąca powrotem do korzeni i najlepszych, lutniczych tradycji budowy gitar akustycznych z początku XX wieku.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: GRETSCH

Efekty produkowane przez firmę Jim Dunlop, bez względu na markę - Dunlop, MXR, Way Huge, Echoplex - są cenione ze względu na szeroką paletę różnorodnych urządzeń, solidność ich wykonania oraz profesjonalne brzmienie.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: MXR

Firma Skervesen Guitars w ciągu niecałych 6 lat działalności zdobyła uznanie wielu gitarzystów na kilku kontynentach, a ekskluzywne, najwyższej klasy instrumenty założonej i prowadzonej przez Jarka Konkola marki wyróżniają się zdecydowanie zarówno bardzo odważnym, niezwykle efektownym designem jak i precyzją wykonania popartą zastosowaniem materiałów i osprzętu z górnej półki.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: SKERVESEN

Seria Iron Label wywodzi się z wyjątkowo popularnej, istniejącej już na rynku 30 lat linii RG. Producent intensywnie rozwija tę gałąź produktów, a w jej skład wchodzi coraz więcej ciekawych instrumentów przeznaczonych do cięższych brzmień.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Charvel to marka należąca do koncernu Fender i związana z nim właściwie od początku swego istnienia, kiedy to Wayne Charvel w połowie lat 70. XX w. zaczął naprawiać i przerabiać gitary Fendera na życzenie ich właścicieli szukających nowych brzmień.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: CHARVEL

Firma Alvarez założona została w 1965 roku przez dystrybutora instrumentów muzycznych St. Louis Music, od kilku dekad działającego już na rynku, jednak historia marki związana jest nieodłącznie z legendarnym lutnikiem japońskim, Kazuhiro Yairim, którego doświadczenie i wiedza stoją za sukcesem oraz znakomitymi gitarami akustycznymi i klasycznymi Alvareza.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektroakustyczna , marka: ALVAREZ
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej