Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu

W ofercie Hagstroma obok całej palety modeli gitar elektrycznych znajduje się też kilka serii gitar akustycznych, które poprzez dobór wysokiej klasy materiałów oraz dopracowaną w najmniejszych detalach estetykę wpisują się w bogatą tradycję budowy instrumentów szwedzkiej marki, zapoczątkowanej niemal wiek temu w prowincji Dalarna przez Albina Hagströma.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: HAGSTROM

Darkglass to fińska manufaktura z siedzibą w Helsinkach specjalizująca się w elektronice basowej.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt basowy , marka: DARKGLASS

Ortega Stompbox Cajon to bardzo ciekawe połączenie cajonu i specjalnie opracowanej stopy perkusyjnej, które może być kreatywnym i użytecznym narzędziem perkusyjnym dla gitarzystów bądź basistów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: ORTEGA

Aguilar bardzo aktywnie odpowiada na głosy wymagających basistów, spełniając ich coraz to bardziej wyśrubowane oczekiwania…

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: kolumna basowa , marka: AGUILAR

Nowojorska marka Tech 21 obecna jest na rynku już od wielu lat i nieustannie pracuje nad tym, by sprostać wymaganiom muzyków poszukujących wysokiej klasy efektów gitarowych i basowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: TECH 21

Laney Amplification w przyszłym roku będzie świętować pół wieku istnienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LANEY

Na rynku instrumentów muzycznych Hagstrom istnieje od ponad 90 lat. Alvin Hagström założył firmę w 1925 r. w małej, malowniczo położonej miejscowości Älvdalen, blisko granicy z Norwegią.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: HAGSTROM

Richie Kotzen jest gitarzystą, który przez kilka dekad obecności na muzycznych scenach wykreował własny, unikalny styl łączący elementy wielu gatunków muzycznych, od bluesa i popu, przez soul, funk i jazz, po rock i metal.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: FENDER

Blisko 30 lat temu, w 1987 roku, firma Marshall Amplification obchodziła wyjątkowy, bo aż podwójny jubileusz.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: MARSHALL

Seria efektów BOSS’a dla wokalistów obejmuje obecnie sześć urządzeń: VO-1 to wokoder sterowany sygnałem z gitary lub basu w formie tradycyjnego efektu kompaktowego, VE-5 to niewielki procesor i looper dla wokalistów, VE-20 to większy procesor wokalny z charakterystycznymi dwoma dużymi przełącznikami nożnymi, symbolami VE-1 i VE-2 określono odpowiednio harmonizer i echo - proste w obsłudze efekty, z niewielką ilością manipulatorów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor wokalno-gitarowy , marka: BOSS
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Michael Kelly Custom Collection 50 Deluxe

Ofertę Michael Kelly Guitar poszerzył nowy model gitary elektrycznej Custom Collection 50 Deluxe (CC50DLX), wyposażony w klasowe pickupy Seymour Duncana i łączący najlepsze cechy instrumentów vintage i modern.

29.09.2016 Gramy dalej
Sprzęt Line 6 Spider V

Line 6 zaprezentował nową serię wzmacniaczy Spider V, oferującą ulepszony modeling wzmacniaczy i efektów, specjalnie zaprojektowane przez profesjonalnych gitarzystów presety oraz bardzo prostą, intuicyjną obsługę.

28.09.2016 Gramy dalej
Sprzęt Gibson Pete Townshend Gold Top ’76 Les Paul

Gibson zaprezentował limitowaną edycję modelu Pete Townshend Gold Top ’76, który dołączył do serii Gibson USA Les Paul Artist.

23.09.2016 Gramy dalej