Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Marka sprzętu: LINE 6

Podobnie jak wzmacniacz AMPLIFi zaprezentowany wcześniej tego roku, podłogowy procesor Line 6 AMPLIFi FX100 wnosi świeży powiew na rynku cyfrowych technologii.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: LINE 6

Pierwsze instrumenty Variax ujrzały światło dzienne w 2002 roku i od razu wstrząsnęły gitarowym rynkiem. Świat podzielił się wówczas na dwa obozy - zagorzałych zwolenników i równie nieustępliwych przeciwników. Wszystko przez to, że pierwsza seria opierała się wyłącznie na modelowanych brzmieniach wydobywanych za pomocą mostka z systemem piezo...

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: LINE 6

Kiedy w roku 1996, w kalifornijskim miasteczku Calabasas, powstawała marka Line 6, nikt jeszcze nie przeczuwał nachodzącej rewolucji. Dwaj wizjonerzy - Marcus Ryle i Michel Doidic - pracując w firmie Fast-Forward Designs, zaczęli na własną rękę rozwijać swoje pomysły nowych procesorów gitarowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: LINE 6

Line 6 Spider III 150 to kontynuacja dobrze znanej serii wzmacniaczy firmy Line 6. Producent ten, od momentu wprowadzenia na rynek procesorów z serii POD, nie ustaje w rozwijaniu technologii symulacji wzmacniaczy, a każdy następny produkt cieszy się zasłużonym uznaniem wśród gitarzystów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LINE 6
Line 6 to firma, która w pewnym sensie zrewolucjonizowała rynek wzmacniaczy i efektów gitarowych. Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LINE 6

Produkty firmy Line6 od dobrych kilku lat, kiedy to światło dzienne ujrzał legendarny już POD, są niekwestionowanymi liderami wśród urządzeń wykorzystujących cyfrowe modelowanie sygnału.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LINE 6

TonePort UX2 to połączenie dwukanałowego interfejsu audio z funkcją cyfrowego modelowania sygnału. Mimo pozornych podobieństw do urządzeń typu POD czy GuitarPort, TonePort zasadniczo różni się od swoich starszych kuzynów. Tym razem proces modelowania został całkowicie przerzucony na CPU komputera, co oczywiście znajduje swoje odbicie w wymaganiach systemowych

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: LINE 6
Sprzęt Ortega Guitars zwycięzcą nagród "Best in show“ i "Company to watch“ na letnich targach NAMM 2017.

Na zakończonych targach Summer Namm 2017 w Nashville, Tennesse marka Ortega Guitars zwyciężyła w dwóch cenionych kategoriach "Best in Show“ i "Companies to watch“.

21.07.2017 Gramy dalej
Sprzęt Gretsch - dwa nowe modele Players Edition

W sierpniu do oferty firmy Gretsch trafią między innymi dwa nowe interesujące modele z linii Professional Collection - Players Edition.

21.07.2017 Gramy dalej
Sprzęt Angel Vivaldi w rodzinie Charvela

Do grona endorserów marki Charvel dołączył amerykański gitarzysta Angel Vivaldi.

21.07.2017 Gramy dalej