Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Marka sprzętu: ALVAREZ

Firma Alvarez założona została w 1965 roku przez dystrybutora instrumentów muzycznych St. Louis Music, od kilku dekad działającego już na rynku, jednak historia marki związana jest nieodłącznie z legendarnym lutnikiem japońskim, Kazuhiro Yairim, którego doświadczenie i wiedza stoją za sukcesem oraz znakomitymi gitarami akustycznymi i klasycznymi Alvareza.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektroakustyczna , marka: ALVAREZ

Za sukces produktów marki Alvarez w dużym stopniu odpowiadał wybitny lutnik Kazuo Yairi, który zmarł dwa lata temu. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli firmy kolejne produkty tej marki są tworzone zgodnie z wytycznymi wspomnianego wyżej mistrza.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: ALVAREZ

W marcu tego roku w wieku 81 lat odszedł Kazuo Yairi, ceniony lutnik i współtwórca sukcesu marki Alvarez. W czasie jego wieloletniej współpracy z tą firmą powstało wiele udanych instrumentów, których walory docenili tacy artyści, jak: Carlos Santana, Joe Bonamassa, Bono, Johnny Cash, Jerry Garcia czy Paul McCartney.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: ALVAREZ

Firma Alvarez została powołana do życia w 1965 roku przez działającego już wtedy od kilku dekad dystrybutora instrumentów muzycznych St. Louis Music.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektroakustyczna , marka: ALVAREZ
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej