Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Marka sprzętu: GUILD

Guild ma za sobą niezwykle bogatą historię i już ponad sześć dekad doświadczeń w budowaniu gitar.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: GUILD

Zaprezentowana w 2013 roku przez Guilda kolekcja Newark St. jest powrotem prawdziwych gitarowych klasyków amerykańskiej marki, które święciły tryumfy w latach 50. i 60. ubiegłego wieku. Seria obejmuje cały przekrój modeli od solid-body przez semi-hollow i hollow po klasyczne, jazzowe archtopy, których dystyngowany przedstawiciel Guild A-150 Savoy, dzięki dystrybutorowi marki, firmie Audiostacja, dotarł do naszego testu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GUILD

Guild to jedna z najbardziej uznanych gitarowych marek, założona w 1952 roku przez gitarzystę i właściciela nowojorskiego sklepu muzycznego, Alfreda Dronge oraz byłego wiceprezesa firmy Epiphone, George’a Manna.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GUILD

Choć pierwsza gitara z logo Guild została wyprodukowana w roku 1953, korzenie tej firmy sięgają roku 1945, w którym to Alfred Dronge otworzył sklep muzyczny w Nowym Jorku. Siedem lat później człowiek ten połączył siły z byłym wiceprezesem Epiphone, Georgem Mannem, by powołać do życia jedną z najsłynniejszych marek znanych muzykom na całym świecie.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GUILD

Guild Guitar Company to istniejący od 1952 r. amerykański producent gitar, którego założycielem był Alfred Dronge - gitarzysta oraz właściciel sklepu muzycznego.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GUILD

Guild to niewątpliwie firma, której już sama nazwa wywołuje wśród gitarzystów dreszczyk emocji. Założona w 1953 roku, po dziś dzień kojarzona jest z wysokiej jakości instrumentami akustycznymi, które - ze względu na cenę - jeszcze do niedawna były atrakcją dla nielicznych, bardziej zamożnych muzyków

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: GUILD
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej