Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Marka sprzętu: ORANGE

Magia marki narodziła się latem 1968 roku w piwnicy na 3-4 New Campton Street w Londynie, gdzie Clifford Cooper uruchomił Orange Recording Studios.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: ORANGE
W tym miesiącu przetestujemy PRAWDZIWEGO POTWORA. Potężna lampowa głowa i dwie dedykowane kolumny. Całość o monumentalnych rozmiarach i wyzywającym, pomarańczowym kolorze... Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: ORANGE

"Mały terrorysta", który jest już znany naszym Czytelnikom z numeru 7/2008 "Gitarzysty", doczekał się kolejnego wcielenia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: ORANGE

"Małego terrorystę" spotkałem po raz pierwszy oko w oko w dużym skupisku ludzi. Brzmi to jak początek powieści sensacyjnej, ale tak właśnie było...

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: ORANGE
Korzenie firmy Orange sięgają roku 1968, kiedy to na zapleczu swojego małego sklepu na Old Compton Street w Londynie Clifford Cooper pokierował zespołem doskonałych projektantów i elektroników, w wyniku czego skonstruowano pierwszy wzmacniacz. Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: ORANGE
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej