Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: akcesoria

Markę D’Addario znają chyba wszyscy gitarzyści i basiści - znakomite struny od wielu lat wyznaczają standardy produkcji, bardzo często są zakładane fabrycznie w nowych instrumentach wielu producentów od USA, przez Europę, po kraje dalekiego Wschodu z Japonią na czele.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: D`ADDARIO

Struny Elixir od lat wymieniane są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o struny powlekane, czyli posiadające specjalne powłoki zabezpieczające struny z owijką przed szkodliwym wpływem wilgoci czy brudu, a tym samym oferujące znacznie przedłużoną żywotność.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: ELIXIR

Wzmacniacze lampowe są nieodłącznym elementem zestawu gitarzysty w dużej części kreując brzmienie instrumentu, jednak mają jedną dosyć uciążliwą cechę - są głośne.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: KOCH

W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby gromadzenia tony sprzętu, na który składają się efekty, wzmacniacze, paczki, mikrofony itd. Równie dobrze, jadąc na próbę czy koncert, można wziąć ze sobą gitarę i wrzucić do pokrowca tylko kilka kabli oraz interfejs audio, a do kieszeni włożyć smartfon.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: IK MULTIMEDIA

Pierwsze skojarzenie, jeżeli chodzi o rytm i metronom idzie w kierunku tego spoconego gościa, który w sali prób robi strasznie dużo hałasu uderzając w blachy i bębny. Nic dziwnego, bo jeżeli mamy bębniarza w kapeli to właśnie on odpowiada za trzymanie wszystkiego w ryzach.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: SOUNDBRENNER

Tunery przypinane do główki instrumentu zapewniają wygodę strojenia w dowolnym miejscu bez potrzeby podchodzenia do pedalboardu na scenie czy podłączania się kablem do klasycznego stroika w obudowie, nie dziwi więc widoczny od kilku lat wysyp tego typu urządzeń.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: D`ADDARIO

Oferta Ibaneza obejmuje szereg akcesoriów, wśród których znajdują się również przewody gitarowe.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: IBANEZ

Ortega Stompbox Cajon to bardzo ciekawe połączenie cajonu i specjalnie opracowanej stopy perkusyjnej, które może być kreatywnym i użytecznym narzędziem perkusyjnym dla gitarzystów bądź basistów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: ORTEGA

Seymour W. Duncan to jeden z najlepszych fachowców w dziedzinie projektowania i produkcji przetworników gitarowych. Jego pasja zaczęła się od zepsutej przez kolegę gitary, w której uszkodzeniu uległ przetwornik - należało go przewinąć, do czego Seymour użył gramofonu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: SEYMOUR DUNCAN

D’Addario od dekad ma już ugruntowaną pozycję na rynku strun gitarowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: akcesoria , marka: D`ADDARIO
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Następna Ostatnie >>
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej