Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy

Efekty produkowane przez firmę Jim Dunlop, bez względu na markę - Dunlop, MXR, Way Huge, Echoplex - są cenione ze względu na szeroką paletę różnorodnych urządzeń, solidność ich wykonania oraz profesjonalne brzmienie.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: MXR

Należąca do chińskiego koncernu Aroma Music, marka Tom's Line Engineering ma bardzo rozbudowaną ofertę gitarowych i basowych efektów, obejmującą kilkadziesiąt stompboxów, zarówno cyfrowych jak i w pełni analogowych konstrukcji.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: TOMS LINE

Znanym problemem jest kiepskie nagłośnienie w niewielkich klubach, gdzie czasem trudno o dobrej jakości sprzęt.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: L.R.BAGGS

Gdyby dwadzieścia lat temu powiedzieć gitarzyście, dla którego najnowszą zdobyczą było cyfrowe echo, że za pewien czas w jego zasięgu będzie urządzenie tej samej wielkości, dające dziesięć różnego rodzaju efektów delay z modulacjami, pogłosami, transpozycjami dźwięków, a na dodatek jeszcze z pamięcią do zapętlania fraz, zapewne byłby on w szoku.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: ELECTRO-HARMONIX

Miniaturyzacja w branży muzycznej nie jest czymś nowym, bowiem trend na zmniejszanie rozmiarów zarówno przeróżnych akcesoriów, jak i samych instrumentów jest obecny od lat. Jednym z najpopularniejszych obszarów, na którym mogą wykazać się producenci, pozostają efekty podłogowe.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: TECH 21

Marka MXR należąca do firmy Jim Dunlop od około 40 lat jest znana przede wszystkim z efektów podłogowych, choć wytwarzała również znacznie większe urządzenia do montażu w szafach rack, przeznaczone głównie do studia nagrań.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: MXR

W zeszłym miesiącu testowaliśmy mocniejszą parę efektów ze stajni KHDK, nowej marki współtworzonej przez Kirka Hammetta, tym razem na warsztat weźmiemy nieco łagodniejszy duet No.1 Overdrive i No.2 Boost.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: KHDK

MXR to synonim niezawodności i świetnego brzmienia, zamkniętego zazwyczaj w niewielkim, niepozornym pudełku, z ograniczoną do minimum ilością gałek - w przypadku niektórych efektów, jak chociażby klasyczne phasery, z tylko jednym pokrętłem.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: MXR

Efekt echa jest jednym z najbardziej inspirujących i działających na wyobraźnię muzyka.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: STRYMON

W zasadzie rynek kostek podłogowych jest dość mocno nasycony, dlatego pojawienie się na nim nowej marki jest interesującym wydarzeniem. Co nowego można bowiem wymyślić w kwestii tych niewielkich urządzeń modyfikujących brzmienie gitary elektrycznej? Sprawdźmy to!

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: efekt gitarowy , marka: KHDK
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej