Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna

Zmiana właściwości drewna pod wpływem upływającego czasu i wibracji stabilizujących wewnętrzną strukturę drewna jest znana każdemu, kto w swojej muzycznej przygodzie zakończył etap pierwszej fascynacji każdym przedmiotem mającym pudło, gryf i struny, a zaczął zauważać różnice pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: IBANEZ

Guild ma za sobą niezwykle bogatą historię i już ponad sześć dekad doświadczeń w budowaniu gitar.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: GUILD

Brytyjska marka Vintage należąca do grupy JHS przez kilka ostatnich lat stała się bardzo popularnym wyborem wśród początkujących i średniozaawansowanych gitarzystów, a w ofercie znajdziemy bardzo szeroki przekrój zarówno gitar elektrycznych jak i akustycznych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: VINTAGE

Seagull to kanadyjska firma, którą w 1982 r. założył z przyjaciółmi Robert Godin.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: SEAGULL

Greg Bennett Design to marka gitar akustycznych, elektrycznych i basowych produkowanych przez koncern Samick Musical Instruments - potentata w produkcji gitar (także dla innych firm jako OEM - wśród nich są np. Epiphone, Squier, Washburn, Hohner).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: SAMICK

W ofercie Hagstroma obok całej palety modeli gitar elektrycznych znajduje się też kilka serii gitar akustycznych, które poprzez dobór wysokiej klasy materiałów oraz dopracowaną w najmniejszych detalach estetykę wpisują się w bogatą tradycję budowy instrumentów szwedzkiej marki, zapoczątkowanej niemal wiek temu w prowincji Dalarna przez Albina Hagströma.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: HAGSTROM

Za sukces produktów marki Alvarez w dużym stopniu odpowiadał wybitny lutnik Kazuo Yairi, który zmarł dwa lata temu. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli firmy kolejne produkty tej marki są tworzone zgodnie z wytycznymi wspomnianego wyżej mistrza.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: ALVAREZ

Washburn to jedna z najstarszych firm produkujących instrumenty strunowe - założona w 1883 r. w Chicago, oprócz gitar wytwarzała i wciąż wytwarza banja, mandoliny, ukulele.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: WASHBURN

Seria gitar akustycznych Paramount składa się z instrumentów o trzech kształtach pudła rezonansowego: PM-1 to klasyczny dreadnought, PM-2 to mała gitara typu parlour, PM-3 oparta na wzorze typu 000 - kształt typu orchestra - to jedyny model z wycięciem. Są one produkowane w wersjach Standard oraz Deluxe.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: FENDER

Washburn obok swoich elektrycznych modeli sukcesywnie rozwija ofertę gitar akustycznych, wśród których pojawiają się coraz to nowe, bardzo ciekawie prezentujące się instrumenty.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara akustyczna , marka: WASHBURN
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Ibanez Dealer Meeting 2017 - fotorelacja

Zapraszamy na fotorelację z imprezy Ibanez Dealer Meeting 2017, która odbyła się 17 stycznia w Łodzi.

23.01.2017 Gramy dalej
Sprzęt Guild D-40 Traditional z serii USA

Jedną z nowych akustycznych gitar Guilda jest należący do serii Guild USA model Guild D-40 Traditional.

20.01.2017 Gramy dalej
Sprzęt NAMM 2017: EVH Striped 5150

Podczas targów NAMM 2017 firma EVH zaprezentowała model EVH Striped 5150 oparty na oryginalnym instrumencie Eddie Van Halena z 1984 roku.

20.01.2017 Gramy dalej