Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna

Instrumenty ze stajni PRS zawsze wyróżniały się pięknym wykończeniem rzeźbionych topów z wzorzystych odmian drewna.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: PRS

Firma Skervesen Guitars w ciągu niecałych 6 lat działalności zdobyła uznanie wielu gitarzystów na kilku kontynentach, a ekskluzywne, najwyższej klasy instrumenty założonej i prowadzonej przez Jarka Konkola marki wyróżniają się zdecydowanie zarówno bardzo odważnym, niezwykle efektownym designem jak i precyzją wykonania popartą zastosowaniem materiałów i osprzętu z górnej półki.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: SKERVESEN

Seria Iron Label wywodzi się z wyjątkowo popularnej, istniejącej już na rynku 30 lat linii RG. Producent intensywnie rozwija tę gałąź produktów, a w jej skład wchodzi coraz więcej ciekawych instrumentów przeznaczonych do cięższych brzmień.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Charvel to marka należąca do koncernu Fender i związana z nim właściwie od początku swego istnienia, kiedy to Wayne Charvel w połowie lat 70. XX w. zaczął naprawiać i przerabiać gitary Fendera na życzenie ich właścicieli szukających nowych brzmień.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: CHARVEL

Marka Skervesen Guitars w obecnej formie powołana została do życia w 2011 roku i przez 5 lat budowania instrumentów z najwyższej półki stała się rozpoznawalna na wielu kontynentach.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: SKERVESEN

Najbardziej rozpoznawalne gitary elektryczne marki Epiphone to Les Paul i modele typu półpudło, czerpiące z tradycji Gibsonów typu ES - Epiphone Dot, Casino, Sheraton, czy ES-335 Pro.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: EPIPHONE

Wiele gitar elektrycznych można określić mianem uniwersalnych, o szerokiej palecie brzmień. Żadna z nich nie może się jednak równać z instrumentem, w którym oprócz tradycyjnych pickupów elektromagnetycznych znajdziemy także przetwornik piezoelektryczny.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: LTD

Od czasów powołania marki Music Man w 1974 r. przez jej ojców założycieli - a byli nimi Leo Fender, Tom Walker, Forrest White - instrumenty te charakteryzowały różnorodne innowacje wytyczające kierunki rozwoju w budowie instrumentów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: MUSIC MAN

Produkowana w Japonii linia Prestige to górna półka instrumentów Ibaneza, prezentująca połączenie znakomitego wykonania oraz wysokiej klasy materiałów i osprzętu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Valentine może się kojarzyć z Walentynkami, jednak powodem nazwania gitary w taki sposób jest postać gitarzysty zespołu Maroon 5. Pochodzący z Nebraski James Valentine przyczynił się do powstania tego instrumentu współpracując z korporacją Ernie Ball, do której należy marka Music Man.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: MUSIC MAN
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Victory Richie Kotzen RK50 Head i Combo

Brytyjski producent lampowych wzmacniaczy gitarowych Victory Amplification zaprezentował nowe modele Victory RK50 sygnowane przez Richiego Kotzena i dostępne w wersji head oraz combo.

18.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Elektro-akustyczne gitary Ibaneza z serii Artwood Vintage Thermo Aged

Ibanez zaprezentował specjalnie postarzane modele Thermo Aged, wyposażone teraz w pokładowe pickupy i preampy.

15.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Przewody instrumentalne i głośnikowe Blue Steel firmy Dean Markley

Trzy dekady po zaprezentowaniu jednej z największych innowacji na rynku strun gitarowych, Dean Markley USA wprowadza kriogeniczny proces na zupełnie nowy poziom, rozszerzając ofertę o przewody Blue Steel przeznaczone dla instrumentów i kolumn głośnikowych.

15.09.2017 Gramy dalej