Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna

Oryginalny model PRS SE Mark Tremonti zaprezentowany został w 2003 roku jako czysto rockowa gitara zbudowana oczywiście zgodnie z zaleceniami artysty.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: PRS

W tym roku mija 30 lat odkąd Ibanez i Steve Vai nawiązali współpracę, której owocem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii sygnowanych gitar.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: IBANEZ

Wśród nowych instrumentów Gibsona uwagę zwraca między innymi odświeżony model Flying V. Podobnie jak w zeszłym roku, także i teraz możemy wybierać pomiędzy rozwiązaniami skierowanymi do tradycjonalistów oraz miłośników nowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GIBSON

Miesiąc temu Brad Paisley był bohaterem numeru - zyskał uznanie jako piosenkarz, kompozytor i osobowość telewizyjna, za co został wielokrotnie nagrodzony prestiżowymi statuetkami CMA, czyli Country Music Association, i mający na koncie trzy nagrody Grammy.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: FENDER

Chapman to stosunkowo młoda marka na gitarowym rynku, powołana do życia w 2009 r. przez Roba Chapmana.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: CHAPMAN

Po ponad trzech dekadach działalności w biznesie muzycznym Paul Reed Smith stworzył wiele instrumentów, z których kilka bezsprzecznie stało się już gitarowymi klasykami, ale niewiele z nich jest tak cenionych i czczonych jak model Custom 24, dla wielu gitarzystów będący kwintesencją instrumentów PRS-a.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: PRS

Gitary Guild są wytwarzane od 1952 r. kiedy to właściciel sklepu muzycznego Avram "Al" Dronge i były menedżer marki Epiphone George Mann postanowili założyć na Manhattanie manufakturę wytwarzającą gitary akustyczne i elektryczne typu archtop…

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: GUILD

Kiedy amerykański, posiadający włoskie korzenie lutnik John D’Angelico otworzył swój mały warsztat w Nowym Jorku w 1932 roku, firma Chrysler oraz wieżowiec Empire State miały niecałe 2 lata.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: D’ANGELICO

Początki marki LTD sięgają połowy lat 90. zeszłego wieku, kiedy to firma ESP zdecydowała się na stworzenie nowej linii produktów, które będą dostępne w niższych cenach niż gitary z logo ESP.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: LTD

Djent zwykle określa się jako podgatunek muzyki metalowej, czy dokładniej jako jeden ze stylów progresywnego metalu, a jego nazwa jako wyraz dźwiękonaśladowczy, całkiem dobrze określa jego charakterystyczne brzmienie, na które składają się nisko grane dźwięki tłumione dłonią przy mostku, często w obniżonym stroju…

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara elektryczna , marka: JACKSON
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Nowy mini overdrive KHDK Ghoul JR

Założona przez Kirka Hammetta i Davida Karona firma KHDK zaprezentowała pierwszy w swojej ofercie mini efekt - Ghoul JR.

17.11.2017 Gramy dalej
Sprzęt DR PURE BLUES - nowe struny basowe z technologią Quantum-Nickel

Marka DR Strings zaprezentowała nowe struny Pure Blues Bass - dzięki technologii Quantum Nickel zapewniające wyjątkowe połączenie walorów stalowego rdzenia oraz niklowej owijki.

16.11.2017 Gramy dalej
Sprzęt G5422TG Limited Edition Electromatic Double-Cut w wersji Cadillac Green Metallic

Kolejną grudniową nowością firmy Gretsch jest G5422TG Limited Edition Electromatic w wersji Cadillac Green Metallic z vibrato Bigsby, złotym hardware oraz oczywiście podwójnym wcięciem w korpusie.

16.11.2017 Gramy dalej