Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna

Kiedy sięgamy pamięcią do naszych gitarowych początków przypominamy sobie przeróżne dziwne elektryczne gitary (nieco starsi gitarzyści) i wątpliwej jakości, "ogniskowe" akustyki, ale prawda jest taka, że bardzo często wybieranym instrumentem dla osób chcących rozpocząć naukę gry jest gitara klasyczna z nylonowymi strunami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: WASHBURN

Testowane instrumenty pochodzą z serii C11, którą można zaliczyć do niższego segmentu cenowego, ale jeszcze wykonywanego w Hiszpanii (najniższe modele MR produkuje się w Chinach).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: MANUEL RODRIGUEZ

Gitarzyści klasyczni, poszukujący instrumentu oferującego możliwość szybkiej rejestracji nagrań oraz bezproblemowej pracy na scenie, często mają twardy orzech do zgryzienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: FARRA

NEWSY

Sprzęt T-Rex Fat Shuga w światowej dystrybucji

Duński producent efektów gitarowych T-Rex ogłosił ogólnoświatową dystrybucję stompboxu Fat Shuga, który dotychczas dostępny był tylko na rynku amerykańskim.

01.07.2015 Gramy dalej
Sprzęt Joe Satriani prezentuje pickupy DiMarzio Satch Track Neck i Mo’ Joe

Firma DiMarzio zaprezentowała nowe wideo, na którym Joe Satriani demonstruje swoje sygnowane pickupy Satch Track Neck i Mo’ Joe, zamontowane oczywiście w jego Ibanezie JS2410.

30.06.2015 Gramy dalej
Sprzęt Line 6 Helix

Już niedługo na rynku pojawi się flagowy multiefekt Line 6 Helix, wykorzystujący zupełnie nową technologię modelingu i oferujący niespotykane możliwości konfiguracji i obsługi.

29.06.2015 Gramy dalej