Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna

Kiedy sięgamy pamięcią do naszych gitarowych początków przypominamy sobie przeróżne dziwne elektryczne gitary (nieco starsi gitarzyści) i wątpliwej jakości, "ogniskowe" akustyki, ale prawda jest taka, że bardzo często wybieranym instrumentem dla osób chcących rozpocząć naukę gry jest gitara klasyczna z nylonowymi strunami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: WASHBURN

Testowane instrumenty pochodzą z serii C11, którą można zaliczyć do niższego segmentu cenowego, ale jeszcze wykonywanego w Hiszpanii (najniższe modele MR produkuje się w Chinach).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: MANUEL RODRIGUEZ

Gitarzyści klasyczni, poszukujący instrumentu oferującego możliwość szybkiej rejestracji nagrań oraz bezproblemowej pracy na scenie, często mają twardy orzech do zgryzienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: FARRA

NEWSY

Sprzęt Electro-Harmonix Nano POG

Electro-Harmonix rozbudował swoją linię polifonicznych oktawerów, do których należą popularne kostki POG2 i Micro POG, o nowy pedał Nano POG, oferujący znakomity tracking i brzmienie w bardzo funkcjonalnej, kompaktowej obudowie.

27.04.2015 Gramy dalej
Sprzęt Nowe struny Super Bright Dunlopa

Dunlop zaprezentował struny gitarowe Super Bright wykorzystujące nową formułę niklowego pokrycia, oferujące jasne i mocne brzmienie przekładające się na krystalicznie czyste akordy oraz wyraziste, żywe barwy solowe.

24.04.2015 Gramy dalej
Sprzęt Boss PW-3 Wah

Boss zaprezentował kompaktowy, oszczędzający miejsce w pedalboardzie pedał wah PW-3, który swoją premierę miał na targach Musikmesse 2015 we Frankfurcie.

23.04.2015 Gramy dalej