Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna

Kiedy sięgamy pamięcią do naszych gitarowych początków przypominamy sobie przeróżne dziwne elektryczne gitary (nieco starsi gitarzyści) i wątpliwej jakości, "ogniskowe" akustyki, ale prawda jest taka, że bardzo często wybieranym instrumentem dla osób chcących rozpocząć naukę gry jest gitara klasyczna z nylonowymi strunami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: WASHBURN

Testowane instrumenty pochodzą z serii C11, którą można zaliczyć do niższego segmentu cenowego, ale jeszcze wykonywanego w Hiszpanii (najniższe modele MR produkuje się w Chinach).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: MANUEL RODRIGUEZ

Gitarzyści klasyczni, poszukujący instrumentu oferującego możliwość szybkiej rejestracji nagrań oraz bezproblemowej pracy na scenie, często mają twardy orzech do zgryzienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: FARRA

NEWSY

Sprzęt LANEY w Audiostacji!

W ofercie Audiostacji pojawiła się brytyjska marka Laney, której wzmacniacze współtworzyły brzmienie heavy metalu i Black Sabbath.

02.10.2015 Gramy dalej
Sprzęt Rewolucyjne Ibanezy RGIF7 i RGIF8 Fanned Fret już wkrótce w polskich sklepach

Już niedługo do sklepów trafią zaprezentowane w tym roku siedmio- i ośmiostrunowe Ibanezy RGIF7 i RGIF8 Fanned Fret z innowacyjnym, promienistym układem progów.

01.10.2015 Gramy dalej
Sprzęt Blokady HA101 i HA201 do statywów gitarowych Hercules już w sprzedaży

We wrześniowej dostawie Music Info pojawiły się blokady HA101 i HA201 przeznaczone do statywów gitarowych Hercules, wykorzystujących system AGS (Auto Grip System) Lock.

30.09.2015 Gramy dalej