Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu

Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna

Kiedy sięgamy pamięcią do naszych gitarowych początków przypominamy sobie przeróżne dziwne elektryczne gitary (nieco starsi gitarzyści) i wątpliwej jakości, "ogniskowe" akustyki, ale prawda jest taka, że bardzo często wybieranym instrumentem dla osób chcących rozpocząć naukę gry jest gitara klasyczna z nylonowymi strunami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: WASHBURN

Testowane instrumenty pochodzą z serii C11, którą można zaliczyć do niższego segmentu cenowego, ale jeszcze wykonywanego w Hiszpanii (najniższe modele MR produkuje się w Chinach).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: MANUEL RODRIGUEZ

Gitarzyści klasyczni, poszukujący instrumentu oferującego możliwość szybkiej rejestracji nagrań oraz bezproblemowej pracy na scenie, często mają twardy orzech do zgryzienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: FARRA

NEWSY

Sprzęt NAMM 2016: Akustyczna seria gitar Washburn Heritage

Chociaż Washburn ostatnio przyciąga uwagę całą gamą elektrycznych modeli z serii Parallaxe, od dekad w ofercie marki dostępne są też klasowe gitary akustyczne, których ostatnią odsłonę reprezentuje nowa, przystępna cenowo seria Heritage.

04.02.2016 Gramy dalej
Sprzęt NAMM 2016: Nowe modele gitar Vintage - V6P i V6H

Podczas tegorocznych targów NAMM w USA zadebiutowały nowe modele solid-body brytyjskich gitar elektrycznych Vintage: V6P i V6H.

03.02.2016 Gramy dalej
Sprzęt NAMM 2016: Fender Edge Stratocaster i Fender Edge Deluxe

Dwa lata po dołączeniu Edge'a do rady dyrektorów Fendera w ofercie amerykańskiej marki pojawiły się dwie nowe sygnatury - gitara i wzmacniacz firmowane nazwiskiem gitarzysty U2.

02.02.2016 Gramy dalej