Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Reklama
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna

Kiedy sięgamy pamięcią do naszych gitarowych początków przypominamy sobie przeróżne dziwne elektryczne gitary (nieco starsi gitarzyści) i wątpliwej jakości, "ogniskowe" akustyki, ale prawda jest taka, że bardzo często wybieranym instrumentem dla osób chcących rozpocząć naukę gry jest gitara klasyczna z nylonowymi strunami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: WASHBURN

Testowane instrumenty pochodzą z serii C11, którą można zaliczyć do niższego segmentu cenowego, ale jeszcze wykonywanego w Hiszpanii (najniższe modele MR produkuje się w Chinach).

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: MANUEL RODRIGUEZ

Gitarzyści klasyczni, poszukujący instrumentu oferującego możliwość szybkiej rejestracji nagrań oraz bezproblemowej pracy na scenie, często mają twardy orzech do zgryzienia.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: gitara klasyczna , marka: FARRA

NEWSY

Sprzęt IK Multimedia Amplitube 4

IK Multimedia zaprezentowało najnowszą wersję oprogramowania Amplitube 4 przeznaczoną dla urządzeń z systemem iOS, zawierającą m.in. znakomicie brzmiące symulacje wzmacniaczy i efektów gitarowych.

29.05.2015 Gramy dalej
Sprzęt Electro-Harmonix Bad Stone Phase Shifter - Nowość w Guitar Center

Bad Stone Phase Shifter to reedycja słynnego efektu produkowanego przez Electro-Harmonix od roku 1977. Stompox dostępny jest już w sklepie Guitar Center.

27.05.2015 Gramy dalej
Sprzęt Andy Timmons prezentuje głowę Mesa Boogie Mark Five: 25

Zapraszamy do obejrzenia demonstracji wzmacniacza Mesa Boogie Mark Five:25, którą przeprowadził na swoim nieodłącznym Ibanezie AT100CL sam Andy Timmons, wspomagany przez szefa działu rozwoju Mesa Boogie, Douga Westa.

26.05.2015 Gramy dalej