Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: procesor efektów

Fractal Audio jest marką, która od zaprezentowania już niemal dekadę temu procesora Axe-Fx króluje w dziedzinie modelingu i gitarowych symulacji, a kolejne wersje oraz niesłabnąca popularność urządzeń Cliffa Chase’a tylko utwierdzają pozycję amerykańskiej marki na najwyższym miejscu podium.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: FRACTAL AUDIO

Firmy Fractal Audio specjalnie przedstawiać nie trzeba, od kilku ostatnich lat ta marka kojarzona jest z najwyższej klasy efektami i symulacjami wzmacniaczy gitarowych oraz procesorem Axe-FX.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: FRACTAL AUDIO

Podobnie jak wzmacniacz AMPLIFi zaprezentowany wcześniej tego roku, podłogowy procesor Line 6 AMPLIFi FX100 wnosi świeży powiew na rynku cyfrowych technologii.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: LINE 6

Boss, siostrzana marka korporacji Roland, to jedna z tych firm, które współtworzyły świat muzyki jaki znamy dziś. Jako jedna z pierwszych na szeroką skalę dała nam gitarzystom efekty podłogowe, otwierając tym samym sonorystyczną Puszkę Pandory...

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: BOSS

Tempo zmian w dziedzinie gitarowej, cyfrowej technologii jest tak duże, że ledwie po zaprezentowaniu w 2012 roku pierwszego na świecie multiefektu w formacie stompboxa, modelu MS-50G, Zoom przedstawił jego kolejną wersję - MS-100BT.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: ZOOM

Firma Zoom Corporation ma w swojej ofercie szereg nowoczesnych urządzeń służących do kształtowania brzmienia. Wśród nich nie brakuje rozbudowanych procesorów efektów, jak również wyspecjalizowanych kostek modelujących brzmienie. W tym miesiącu przyjrzymy się przedwzmacniaczowi i procesorowi przeznaczonemu do gitar akustycznych - Zoom A3.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: ZOOM

Multiefekt podpisany nazwiskiem Dave’a Mustaine’a z grupy Megadeth jest jednym z trzech w serii sygnatur marki Zoom. Dave osobiście zaprogramował 50 brzmień oraz miał wpływ na zewnętrzny wygląd urządzenia pod względem wykończenia, a w szczególności grafiki.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: ZOOM

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: BOSS

Japońska firma Zoom powstała w 1983 roku w Tokio. Od blisko trzydziestu lat zaopatruje muzyków w efekty dedykowane gitarze elektrycznej, basowej i akustycznej, a także w automaty perkusyjne, wzmacniacze, procesory studyjne oraz niezwykle popularne rejestratory przenośne, takie jak H4n. Na tegorocznych targach branżowych The Winter NAMM Show oraz Musikmesse zaprezentowany został nowy procesor gitarowy: Zoom G3. I on to właśnie jest przedmiotem niniejszego testu.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: ZOOM

Seria looperów Bossa Loop Station ma już 10 lat. Niby nie tak dużo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę dynamiczny rozwój branży elektronicznej w ostatnich latach, to dekada może okazać się wiekami... Najnowsze urządzenie to RC-30 - dwupedałowy efekt mający połączyć niewielkie gabaryty z funkcjonalnością. Konkurencja jednak jest dość spora, więc zaraz rozprawimy się bezlitośnie z najnowszą propozycją Bossa.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: procesor efektów , marka: BOSS
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 Następna Ostatnie >>
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej