Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy

Magni 500 to wzmacniacz typu combo produkowany w dwóch wersjach: o mocy 250 W z jednym głośnikiem o średnicy 15 cali, albo 300 W z dwoma głośnikami o średnicy 10 cali.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: EBS

Na hasło Gallien Krueger pierwszym skojarzeniem wielu basistów jest małe combo z jednym głośnikiem, będące standardem wielu studiów nagraniowych od lat 80., jednocześnie jeden z ulubionych wzmacniaczy kontrabasistów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: GALLIEN-KRUEGER

Od 1984 r. firma Warwick założona przez Hansa-Petera Wilfera w bawarskiej miejscowości Erlangen, a obecnie z siedzibą w Markneukirchen w Saksonii, produkuje ceniony ze względu jakość sprzęt basowy.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: WARWICK

Robert Gallien, właściciel firmy Gallien-Kreuger, jest wykształconym inżynierem oraz muzykiem, który ma swoją wizję wzmacniacza basowego. Jego najnowszy pomysł - ultralekki wzmacniacz MB Fusion 800 jest całkowicie oryginalnym produktem, zbudowanym w oparciu o jego autorski koncept.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: GALLIEN-KRUEGER

Warwick to firma, którą w 1984 r. w bawarskiej miejscowości Erlangen założył Hans-Peter Wilfer. Obecnie jej siedziba znajduje się w Markneukirchen w Saksonii, przy granicy z Czechami.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: WARWICK

Po sukcesie miniaturowego wzmacniacza gitarowego Blackstar Fly 3 Mini, brytyjski producent z Northampton zaprezentował jego drugą wersję przeznaczoną dla gitarzystów basowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: BLACKSTAR

Nikomu spośród basowej braci chyba nie trzeba przedstawiać legendarnej firmy Ampeg, produkującej najwyższej klasy sprzęt dla wymagających basmanów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: AMPEG

Seria Portaflex, której korzenie sięgają lat 60. XX wieku, to wzmacniacze i kolumny basowe łączące klasyczne wzornictwo swoich poprzedników (np. B-15) z nowoczesnymi konstrukcjami tranzystorowymi (PF-350, PF-500, PF-800), co w rezultacie daje w miarę lekkie, ale skuteczne pod względem głośności zestawy.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: AMPEG

Amerykańska firma Tech 21 znana z produkowania świetnej klasy analogowych preampów do basu o nazwie Sans Amp, wypuściła na rynek serię ultralekkich wzmacniaczy basowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: TECH 21

Firma Aguilar może poszczycić się bardzo solidnymi produktami skierowanymi do najbardziej wymagającej grupy basistów i prawdopodobnie znana jest każdemu basiście.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz basowy , marka: AGUILAR
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 Następna Ostatnie >>
Sprzęt California Coast - nowa linia ukulele Fendera

Nawiązując do kalifornijskich korzeni marki, firma Fender wprowadziła do oferty nową linię ukulele - California Coast Series.

22.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowane modele Music Man St. Vincent Masseduction

Październikową premierę najnowszego albumu St. Vincent, firma Music Man uczci czterema nowymi, ściśle limitowanymi wersjami wykończenia sygnowanego modelu artystki.

21.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Limitowana wersja PRS SE Custom 24 z klonowymi podstrunnicami

Dział PRS Europe zaprezentował limitowane instrumenty z serii PRS SE Custom 24 zaopatrzone w klonowe gryfy i podstrunnice.

20.09.2017 Gramy dalej