Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy

Victory to brytyjska marka, której głównym projektantem jest Martin Kidd. Tym razem testujemy głowę VX The Kraken

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: VICTORY

Ashdown to marka kojarzona głównie z konstrukcjami basowymi, jednak w jej ofercie znajdziemy też bardzo ciekawą, zaprezentowaną dwa lata temu serię Woodsman - wzmacniaczy przeznaczonych dla gitar akustycznych, łączących tradycyjny design z nowo opracowanymi rozwiązaniami sprawdzającymi się równie dobrze na scenie jak i w studio.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: ASHDOWN

Katana to nazwa miecza samurajskiego, będącego w kulturze japońskiej symbolem honoru, kunsztu i precyzji. Seria Katana wywodzi się od wzmacniacza Boss Waza Kraft - głowy o mocy 150 W z bogatym wyposażeniem.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: BOSS

Miniaturyzacja sprzętu i podnoszenie jego funkcjonalności rozwija się w postępie geometrycznym.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: IK MULTIMEDIA

Cyfrowe odwzorowanie brzmienia i zachowania wzmacniaczy lampowych rozwijane jest już od ponad dwóch dekad i to z coraz lepszym skutkiem, co widać też po ciągłej popularności tego typu urządzeń wśród gitarzystów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: KEMPER

Blackstar Amplification przyzwyczaił nas do dużych wzmacniaczy, które potrafią zabrzmieć naprawdę głośno. Są jednak sytuacje, kiedy przydałby się niewielki piecyk przeznaczony do ćwiczeń, który co prawda nie zastąpi dużego zestawu nagłośnieniowego, ale jednak pozwoli na swobodną grę bez konieczności podłączania dodatkowych efektów.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: BLACKSTAR

Joyo Technology to marka, w katalogu której znajdziemy szeroki asortyment efektów, akcesoriów i wzmacniaczy gitarowych, przy atrakcyjnych cenach bardzo często oferujących wysoką jakość brzmienia, solidne wykonanie i niebanalną stylistykę.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: JOYO

Po sukcesie pierwszej serii cyfrowych wzmacniaczy Fender Mustang wyposażonych w różnorodne symulacje i efekty, druga seria zaskoczyła jeszcze większą funkcjonalnością i możliwościami brzmieniowymi.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: FENDER

W aktualnej ofercie Voxa dostępny jest bardzo szeroki wybór wzmacniaczy, a znajdująca się gdzieś pośrodku - pomiędzy lampowymi, ręcznie budowanymi modelami AC30 a nowoczesnymi, cyfrowymi konstrukcjami VTX - seria AV przeznaczona jest dla gitarzystów, szukających poręczności oferowanej przez tranzystorowe, analogowe konstrukcje.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: VOX

Dzięki uprzejmości łódzkiego sklepu Guitar Center do naszego testu trafił head Victory V40 The Dutchess.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: VICTORY
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Nowy mini overdrive KHDK Ghoul JR

Założona przez Kirka Hammetta i Davida Karona firma KHDK zaprezentowała pierwszy w swojej ofercie mini efekt - Ghoul JR.

17.11.2017 Gramy dalej
Sprzęt DR PURE BLUES - nowe struny basowe z technologią Quantum-Nickel

Marka DR Strings zaprezentowała nowe struny Pure Blues Bass - dzięki technologii Quantum Nickel zapewniające wyjątkowe połączenie walorów stalowego rdzenia oraz niklowej owijki.

16.11.2017 Gramy dalej
Sprzęt G5422TG Limited Edition Electromatic Double-Cut w wersji Cadillac Green Metallic

Kolejną grudniową nowością firmy Gretsch jest G5422TG Limited Edition Electromatic w wersji Cadillac Green Metallic z vibrato Bigsby, złotym hardware oraz oczywiście podwójnym wcięciem w korpusie.

16.11.2017 Gramy dalej