Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Sprzęt / Testy sprzętu
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy

Joyo Technology to marka, w katalogu której znajdziemy szeroki asortyment efektów, akcesoriów i wzmacniaczy gitarowych, przy atrakcyjnych cenach bardzo często oferujących wysoką jakość brzmienia, solidne wykonanie i niebanalną stylistykę.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: JOYO

Po sukcesie pierwszej serii cyfrowych wzmacniaczy Fender Mustang wyposażonych w różnorodne symulacje i efekty, druga seria zaskoczyła jeszcze większą funkcjonalnością i możliwościami brzmieniowymi.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: FENDER

W aktualnej ofercie Voxa dostępny jest bardzo szeroki wybór wzmacniaczy, a znajdująca się gdzieś pośrodku - pomiędzy lampowymi, ręcznie budowanymi modelami AC30 a nowoczesnymi, cyfrowymi konstrukcjami VTX - seria AV przeznaczona jest dla gitarzystów, szukających poręczności oferowanej przez tranzystorowe, analogowe konstrukcje.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: VOX

Dzięki uprzejmości łódzkiego sklepu Guitar Center do naszego testu trafił head Victory V40 The Dutchess.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: VICTORY

Joyo to coraz bardziej rozpoznawalna marka przystępnych cenowo wzmacniaczy, efektów i akcesoriów gitarowych.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: JOYO

Mesa Engineering to marka, która ma niepodważalny wkład w rozwój gitarowego, szczególnie przesterowanego brzmienia. To tu powstały przełomowe, high-gainowe i niezwykle uniwersalne konstrukcje wzmacniaczy serii Mark w latach 70. oraz definiujące brzmienie nowoczesnego rocka i metalu na początku lat 90., kultowe już modele Dual Rectifier.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: MESA BOOGIE

W tym roku firma Laney Amplification obchodzi pięćdziesiątą rocznicę swojego istnienia, bowiem dokładnie tyle lat temu Lyndon Laney rozpoczął montaż własnych wzmacniaczy lampowych w garażu swojego ojca.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LANEY

Marka BOSS, przez wiele lat kojarzona przede wszystkim z kompaktowymi efektami gitarowymi i mulitiefektami, sukcesywnie poszerza ofertę o urządzenia dla gitarzystów akustycznych. Ostatnimi nowościami są komba Acoustic Singer w wersji Pro (120 W, 8"+1") i Live.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: BOSS

Laney Amplification to firma, która ma za sobą blisko pół wieku działalności w zakresie kreowania brzmienia kolejnych pokoleń gitarzystów. Wszystko zaczęło się w roku 1967, kiedy to Lyndon Laney, basista grupy Band Of Joy, postanowił stworzyć własny wzmacniacz.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: LANEY

Zaprezentowana w tym roku nowa seria wzmacniaczy CODE Marshalla wykorzystuje autorski, współtworzony z firmą Softube modeling MST (Marshall Softube Technology) i oddaje do dyspozycji precyzyjnie odwzorowane brzmienia niemal wszystkich konstrukcji brytyjskiej marki.

Gramy dalej
Rodzaj sprzętu: wzmacniacz gitarowy , marka: MARSHALL
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Sprzęt Victory Richie Kotzen RK50 Head i Combo

Brytyjski producent lampowych wzmacniaczy gitarowych Victory Amplification zaprezentował nowe modele Victory RK50 sygnowane przez Richiego Kotzena i dostępne w wersji head oraz combo.

18.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Elektro-akustyczne gitary Ibaneza z serii Artwood Vintage Thermo Aged

Ibanez zaprezentował specjalnie postarzane modele Thermo Aged, wyposażone teraz w pokładowe pickupy i preampy.

15.09.2017 Gramy dalej
Sprzęt Przewody instrumentalne i głośnikowe Blue Steel firmy Dean Markley

Trzy dekady po zaprezentowaniu jednej z największych innowacji na rynku strun gitarowych, Dean Markley USA wprowadza kriogeniczny proces na zupełnie nowy poziom, rozszerzając ofertę o przewody Blue Steel przeznaczone dla instrumentów i kolumn głośnikowych.

15.09.2017 Gramy dalej